poniedziałek, 9 stycznia 2023 10:31

Niepołomice. Nie żyje druh Grzegorz Dziadkowiec. "Odejście tak wspaniałej osoby jest dla nas ogromnym ciosem"

Autor Marzena Gitler
Niepołomice. Nie żyje druh Grzegorz Dziadkowiec. "Odejście tak wspaniałej osoby jest dla nas ogromnym ciosem"

O śmierci zasłużonego strażaka poinformowała OSP Niepołomice. Grzegorz Dziadkowiec miał 35 lat.

W sobotę 7 stycznia strona OSP Niepołomice zmieniła barwy na biało-czarne. Wszystko z powodu tragicznej informacji. Zmarł strażak ochotnik - wieloletni członek Zarządu OSP, gospodarz remizy oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Jednostka pożegnała druha Grzegorza Dziadkowca i przekazała kondolencje rodzinie. "Z wielkim bólem i niedowierzaniem przyjęliśmy dzisiaj informację że Jeden z Nas - druh Grzegorz Dziadkowiec odszedł na wieczną służbę. Oddany całym sercem naszej jednostce OSP, uczynny, koleżeński, nigdy nie odmówił pomocy drugiemu człowiekowi, wieloletni członek Zarządu OSP, Gospodarz oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Odejście tak wspaniałej osoby jest dla nas ogromnym ciosem oraz stratą. Głębokie wyrazy współczucia oraz kondolencje kierujemy do całej Rodziny, zapewniając jednocześnie o wsparciu i modlitwie" - czytamy w poście.

👨‍🚒🖤Z wielkim bólem i niedowierzaniem przyjęliśmy dzisiaj informację że Jeden z Nas - druh Grzegorz Dziadkowiec odszedł...

Opublikowany przez OSP Niepołomice Sobota, 7 stycznia 2023

Grzegorz Dziadkowiec miał 35 lat. To kolejna strata, z jaką musi zmierzyć się OSP Niepołomice i wieliccy strażacy. W sierpniu 2021 roku zginął w wypadku 36-letni dh Krzysztof Haniszewski.

W październiku podczas służby zginął w wypadku 40-letni strażak OSP Byszyce (gm. Wieliczka), dh Krzysztof Michalik.

fot. OSP Niepołomice

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje