środa, 5 maja 2021 16:05

Nowe władze OSP przyjęły życzenia od burmistrza

Autor Mirosław Haładyj
Nowe władze OSP przyjęły życzenia od burmistrza

4 maja z okazji Święta Patronalnego Strażaków – św. Floriana burmistrz Augustyn Ormanty spotkał się z przedstawicielami Strażaków. Była to okazja do podziękowania za włożony trud w ochronę życia i mienia mieszkańców, a także za wytężoną pracę dla ich dobra, jak niesienie pomocy w walce z pandemią.

Podziękowania za ten rok złożono na ręce ustępujących władz OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej w osobach Prezesa Piotra Śliwy, Naczelnika Piotra Buśko i OSP Zebrzydowice – Prezesa Stanisława Brózdy.

Najlepsze życzenia od Burmistrza tylu powrotów jak i wyjazdów przyjęły także nowe władze z OSP Kalwaria Zebrzydowska: Wojciech Łężniak – Prezes i Artur Bartoszek – Naczelnik, a także z OSP Zebrzydowice – Łukasz Pilarczyk – Prezes i Mariusz Opyrchał – Naczelnik.

Życzenia zostały także złożone na ręce Komendanta Miejsko-Gminnego OSP Stanisława Brózdy i Tadeusza Chrostka – Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku, rozmawiano o pracy strażaka i trudach jakie niesie ta ofiarna służba.

– Niech Św. Florian otacza Wszystkich Strażaków swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy

– czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Inf.: UM Kalwaria Zebrzydowska

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje