piątek, 13 listopada 2020 13:01

Nowy Sącz: Zderzenie dwóch samochodów! Jedno z nich uderzyło w budynek

Autor Aleksandra Tokarz
Nowy Sącz: Zderzenie dwóch samochodów! Jedno z nich uderzyło w budynek

Na ul. Paderewskiego w Nowym Sączu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Zderzyły się dwa samochody, którymi łącznie podróżowały trzy osoby – w tym dziecko!

Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 12. Na ulicy Paderewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Opla Astry i Toyoty Yaris. Samochodami podróżowały trzy osoby, w tym dziecko.

-Samochód Opel Astra po zderzeniu uderzył w znak drogowy, który następnie uszkodził fragment elewacji budynku i znajdował się częściowo na chodniku a częściowo na trawniku. Pojazd Toyota Yaris znajdował się częściowo na chodniku i częściowo na jezdni ulicy Żywieckiej. Z pojazdów wydobywały się płyny eksploatacyjne – informują sądeccy strażacy.
“Ocalmy Stary Cmentarz”. Ruszyła zbiórka na renowację zabytkowych nagrobków
Pamięć o zmarłych to nasz obowiązek. Zapomnienie, to jakby zadawanie im drugiej śmierci. Dlatego członkowie Fundacji Nowe Kierunki postanowili, że jedną z ich pierwszych akcji, będzie ocalenie Starego Cmentarza w Nowym Sączu [/informacje/nowy-sacz] od zapomnienia. W październiku wolontariusze posprz…

Wszyscy uczestnicy zderzenia znajdowali się poza pojazdami.  Nie uskarżali się na żadne dolegliwości.

Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

fot. PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje