sobota, 11 czerwca 2022 11:57, aktualizacja 4 lata temu

"Oberwało się sprawcy". Znana sportsmenka złapała złodzieja! Niestety okupi to operacją

💬Komentarze
"Oberwało się sprawcy". Znana sportsmenka złapała złodzieja! Niestety okupi to operacją

Anita Włodarczyk złapała cudzoziemca, który włamał się jej do auta. Sama przekazała go w ręce policji.

O całym zajściu Anita Włodarczyk poinformowała w mediach społecznościowych. Sportsmence udało się złapać cudzoziemca, który włamał się jej do auta. Sama przekazała go w ręce policji.

– Kochani cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji. Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek. Dziękuję polskiej policji za szybką interwencje. Po karierze chyba będę walczyła w MMA albo UFC jak Nasza mistrzyni Joanna Jedrzejczyk, bo oberwało się sprawcy oj oberwało

– relacjonuje Włodarczyk.

Inf. i foto: Facebook

Twórz portal informacyjny razem z nami!

Byłeś świadkiem wypadku? Masz ważną informację lub problem, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z naszą Szybką Linią Głos24!

Zadzwoń do dyżurującego dziennikarza, zostaw wiadomość głosową lub prześlij zdjęcia i opis sytuacji przez WhatsApp lub maila.

WhatsApp/Telefon: 666 97 24 24

Mail: kontakt@glos24.pl

Obserwuj nas w Google News

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka