Anita Włodarczyk złapała cudzoziemca, który włamał się jej do auta. Sama przekazała go w ręce policji.
O całym zajściu Anita Włodarczyk poinformowała w mediach społecznościowych. Sportsmence udało się złapać cudzoziemca, który włamał się jej do auta. Sama przekazała go w ręce policji.
– Kochani cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji. Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek. Dziękuję polskiej policji za szybką interwencje. Po karierze chyba będę walczyła w MMA albo UFC jak Nasza mistrzyni Joanna Jedrzejczyk, bo oberwało się sprawcy oj oberwało
– relacjonuje Włodarczyk.
Inf. i foto: Facebook














![Sokół z Polski gwiazdą internetu. Nagranie robi furorę na świecie [FOTO]](https://cdn.glos24.pl/2026/05/sok----_w300.webp)




