wtorek, 20 października 2020 13:29

Odkryj najpiękniejsze rejony żeglarskie Grecji

Autor Głos 24
Odkryj najpiękniejsze rejony żeglarskie Grecji

Co powiesz na zwiedzanie jednego z najpiękniejszych regionów żeglarskich na Morzu Śródziemnym i to z dala od masowej turystyki? Chcielibyśmy zainspirować Cię do wybrania się na niezwykły rejs, który przybliży Ci piękno i różnorodność greckich wysp oraz nieznanych zatoczek i zakątków.

Wynajmij łódź i zobacz najpiękniejsze miejsca w Grecji

Grecja to popularne miejsce dla zapalonych żeglarzy. Z wody można dotrzeć do bajecznych piaszczystych plaż, zacisznych zatoczek i wspaniałych widoków na najpiękniejsze wybrzeże tej części Morza Śródziemnego. Grecja ma wszystko, o czym możesz marzyć podczas swojej żeglarskiej przygody. Może nie należysz jeszcze do wilków morskich i pasjonatów sportów wodnych, którzy każde wakacje spędzają na pokładzie, ale to nie znaczy, że ten sposób na relaks nie jest dla Ciebie. Szczególnie w obecnej sytuacji, gdy trzymanie dystansu i omijanie tłumów jest tak ważne. Mamy na to idealny sposób! Czarter jachtów w Grecji doskonale wpisuje się w ten trend, jednocześnie dając swobodę w przemieszczaniu się i spędzania wakacji we własnym tempie oraz wedle własnych upodobań. Jeśli nie masz potrzebnych uprawnień, możesz zdecydować się na czarter ze skipperem, który będzie Ci towarzyszył w podróży i poprowadzi Cię przez najpiękniejsze rejony żeglarskie w Grecji.

Poznaj najlepsze szlaki archipelagu Sporad

Czarter jachtów motorowych lub żaglowych to najlepszy pomysł na poznanie unikatowego piękna każdego archipelagu. W przypadku Sporad rejon żeglarski rozciąga się od Samos do Patmos przez Rodos do Karpatos. Znajdziesz tu wyjątkowe plaże i bajeczne malownicze miasteczka, które zostały zbudowane na zboczach górskich, opadających w kierunku morza. A do tego typowe dla Grecji domy z błękitnymi dachami i delikatnym strumieniem krystalicznie czystego morza mieniącego się w słońcu. Widoki są niezapomniane. Odkryj kulturę i historię tego miejsca! Możesz zacumować bezpośrednio w porcie miejskim i zanurzyć się w zgiełku portowej promenady lub zatrzymać się w zacisznej zatoce. Czeka Cię tu wiele atrakcji i miejsc pełnych odległej historii. Od starożytnych ruin, zamków, po klasztory, świątynie i jaskinie.

Zorganizuj rejs w zaledwie kilka kliknięć

Obawiasz Ci się, że czarter jachtu jest skomplikowany i czasochłonny? A co jeśli powiemy Ci, że możesz wynająć łódź za pomocą kilku kliknięć? Tak! Wystarczy wejść na platformę Click&Boat, wybrać miejsce wypłynięcia, termin, typ łodzi, którą lubisz najbardziej i gotowe. Szybko, łatwo i bezpiecznie!

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje