piątek, 24 września 2021 13:23

Polscy najlepsi bukmacherzy - przegląd firm

Autor Artykuł sponsorowany
Polscy najlepsi bukmacherzy - przegląd firm

Jaka firma bukmacherska będzie dla Ciebie najlepsza? Warto na pewno postawić na takie podmioty hazardowe, które są w tym momencie szczególnie polecane. Jakie zatem firmy bukmacherskie są np. wysoko w rankingach popularności?

Fortuna

Najlepsi bukmacherzy Cię najbardziej interesują? Na pewno do tego grona można zaliczyć Fortunę. To legalna firma bukmacherska. Warto zaś podkreślić, że to najważniejsza sprawa, która powinna być dokładnie sprawdzona. Jeszcze zanim zdecydujesz się na posiadanie jakiegokolwiek konta. Na szczęście Fortuna kooperuje z przedstawicielami Ministerstwa Finansów. Możesz tam swobodnie się zarejestrować. Warto zaznaczyć, że gra może odbywać się na szereg sposobów. Wszak do wyboru są np. punkty stacjonarne. Nie ma przeszkód, by zdecydować się na obstawianie przez internet albo dzięki apce mobilnej. To nie wszystkie zalety. Fortuna oferuje bardzo dobre bonusy na start. Jeśli nie chcesz na razie wpłacać żadnego depozytu, to możesz zainkasować taki bonus. Wystarczy wpisać kod promocyjny. Na skutek tego zgarniesz, za samo wykonanie rejestracji, 20 PLN. Większość osób od razu wpłaca jednak pieniądze. Dzięki temu można bowiem aktywować o wiele lepszy bonus. Jest to zaś zakład bez ryzyka. Do kwoty 600 PLN. Jakie są tutaj zasady? Sprawa jest banalna. W końcu jeśli przegrasz swój premierowy kupon w Fortunie, to możesz liczyć na zwrot stawki właśnie do 600 PLN.

STS

Dużo Klientów ma STS. Generalnie według wielu ekspertów, jak i użytkowników, to najlepsza firma bukmacherska, jaka w tym momencie funkcjonuje na terenie naszego kraju. Skąd biorą się jednak w ogóle takie opinie? Najlepsi bukmacherzy regularnie poprawiają jakość swoich usług. Tak właśnie do swojej działalności podchodzi STS. Klienci mogą liczyć m.in. na to, że jest to legalna firma hazardowa. To nie wszystko. Do wyboru są przeróżne bonusy na start. Nie masz jeszcze zamiaru wpłacać własnej gotówki? W takim położeniu możesz zdecydować się na freebet w wysokości 25 PLN. Jeśli chcesz zrealizować wpłatę do STS, to czeka na Ciebie jeszcze bardziej hojny bonus. W końcu możesz zainkasować nawet 100% aż do 1200 PLN. Na pewno chcesz poznać zasady tej promocji, prawda? Jeśli chcesz, by gotówka stała się w 100% Twoja, to musisz zagrać za trzykrotność sumy, którą otrzymałeś od STS. Pamiętaj, że minimalny kurs to 1,91. Z kolei do obrotu bonusem są zaliczane generalnie tylko i wyłącznie trafione kupony. Oferta STS jest dostępna w punktach stacjonarnych, na stronie internetowej itp. Możesz także swobodnie korzystać z aplikacji mobilnej.

Etoto

Dlaczego warto posiadać konto w tym bukmacherze? Przede wszystkim jest to firma bukmacherska całkowicie legalna. Tak samo, jak Fortuna i STS. Etoto może nie ma aż tak dużego doświadczenia, jak wyżej wymienione firmy hazardowe. To jednak nie przeszkadza w tym, by posiadać naprawdę sporo zadowolonych Klientów. Warto wiedzieć, że ta firma stawia na rozmaite działania marketingowe. Tym sposobem dzielnie walczy z większymi od siebie graczami na rynku. Należy dodać, że Etoto oferuje obecnie bardzo hojny bonus. Możesz bowiem zdecydować się na 200% aż do 200 PLN. Jak zaś w ogóle skorzystać z tej promocji? Trzeba przede wszystkim zarejestrować się na stronie internetowej tego bukmachera. A potem musisz wpłacić depozyt. Od jego wielkości będzie zależała kwota przyznanego bonusu.

LV BET

Najlepsi bukmacherzy są przede wszystkim legalnymi firmami hazardowymi, które oferują świetne bonusy dla nowych użytkowników (a potem dbają o stałych Klientów). Te właśnie warunki spełnia na pewno LV BET. Jaki bonus został zaoferowany dla nowych Klientów? Możesz obecnie zainkasować 3333 PLN. Te pieniądze będą zaś przyznawane w trzech kolejnych ratach. Jak zrobisz pierwszy depozyt, to zainkasujesz 2000 PLN. Przy drugiej wpłacie 1000 PLN. Z kolei trzeci depozyt to szansa na zgarnięcie zakładu bez ryzyka. Jak łatwo policzyć, będzie on wynosił do 333 PLN. To nie wszystko, co jest oferowane przez tego bukmachera internetowego. Nowi Klienci przez 14 dni mogą obstawiać bez podatku (te opłaty bierze na siebie wtedy LV BET).

Sport

Sport - najnowsze informacje