czwartek, 18 stycznia 2024 10:41

Polak jest wręcz uwielbiany w... Turcji. Dzieci chcą być takie jak on [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Polak jest wręcz uwielbiany w... Turcji. Dzieci chcą być takie jak on [WIDEO]

O tym, że Turcja jest specyficznym krajem nie trzeba nikogo przekonywać. Tym większy szacunek należy się Sebastianowi Szymańskiemu, który być może jest na tę chwilę najbardziej uwielbianą osobą z zagranicy jaka mieszka nad Bosforem.

Polski piłkarz jest w fantastycznej formie, czym rozkochał fanatycznych kibiców Fenerbahce Stambuł. Dodajmy do tego mieszankę, że w Turcji praktycznie wszyscy kochają piłkę nożną, a klub ze stolicy jest najpopularniejszą drużyną w tym kraju i... mamy efekt domino, w którym cały naród pokochał naszego zawodnika.

Dowodów jest wiele. W tureckich mediach społecznościowych możemy znaleźć coraz więcej filmów, gdzie najmłodsi kibice Fenerbachce nie tylko zachwycają się kolejnymi bramkami oraz asystami Szymańskiego, ale wręcz naśladują jego wszystkie ruchy boiskowe... Robi wrażenie!

Warto dodać, że już teraz mówi się, że Szymański może pobić rekord kwoty transferowej jaką kiedykolwiek zapłacono za polskiego piłkarza. Zainteresowania nie kryje m.in. Liverpool oraz Manchester United.

Foto: Twitter/zrzut ekranu (12Numara)

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje

Rozrywka