piątek, 5 maja 2023 08:59

Ponownie zgromadzą kilkadziesiąt tysięcy osób. Przez 54 dni będą się modlić za Ojczyznę

Autor Mirosław Haładyj
Ponownie zgromadzą kilkadziesiąt tysięcy osób. Przez 54 dni będą się modlić za Ojczyznę

Już 8 maja internetowa społeczność Teobańkologia startuje z kolejnym ważnym wydarzeniem modlitewnym. Po takich akcjach jak “Kana Galilejska”, “Niniwa - Wielka Pokuta Rodzin”, “Nazaret moim domem”, “Jerycho - walka duchowa”, “Wyprawa po owce” czy “Listopad ze św. Józefem”, w których za każdym razem wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, ksiądz Teodor Sawielewicz (założyciel Teobańkologii) zachęca do udziału w trwającej 54 dni nowennie pompejańskiej.

Tym razem uczestnicy wydarzenia będą prosić o błogosławieństwo i pokój dla Ojczyzny. Nowenna pompejańska rozpocznie się 8 maja (w święto Matki Bożej Pompejańskiej), a zakończy 30 czerwca. Modlitwa, do której zachęcają organizatorzy, nieprzypadkowo została nazwana nowenną nie do odparcia. Matka Boża obiecała, że każdy, kto będzie się modlił w ten sposób, otrzyma potrzebne łaski.

– Ta 54-dniowa inicjatywa jest zaproszeniem do modlitwy różańcowej w ogromnej społeczności zgromadzonej wokół jednej intencji, wspólnie zmagającej się z trudami modlitwy i przeżywającej radości z wysłuchanych próśb. Dzięki Nowennie Pompejańskiej zyskasz szansę na poznanie Maryi, nawiązanie z Nią pięknej, bliskiej relacji i wypraszanie za Jej wstawiennictwem wielu łask dla siebie, swojej rodziny i całego świata.

– zachęcają organizatorzy i dodają:

– Podczas tegorocznej nowenny będziecie mogli modlić się zarówno w swoich ważnych sprawach, jak i podjąć tę wspólną, zaproponowaną przez większość z Was, intencję o błogosławieństwo i pokój dla Ojczyzny.

Każdy, kto chce wziąć udział we wspólnej nowennie w intencji pokoju, może dołączyć do modlitwy online na YouTube i Facebooku Teobańkologia. Każdego dnia o 20:30 kilkadziesiąt tysięcy osób tworzących internetową społeczność gromadzi się z ks. Teodorem, by wspólnie odmówić jedną część różańca.

– Nowenna Pompejańska jest dla wszystkich, którzy noszą w sercu intencję i pragną polecać ją Bogu przez wstawiennictwo Maryi, a więc zarówno dla osób, które już kolejny raz podejmą tę 54-dniową modlitwę, jak i dla tych, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o tzw. pompejance

– mówi ks. Teodor Sawielewicz, założyciel Teobańkologii.

Nieocenioną pomocą przeżycia 54 dni w ramionach Maryi są przygotowane przez Teobańkologię materiały - Zeszyt Nowenny Pompejańskiej do pobrania ze strony www.teobankologia.pl.

Zeszyt Nowenny Pompejańskiej/ Fot.: Teobańkologia

Zeszyt Nowenny Pompejańskiej (do zakupu za symboliczną kwotę na www.teowsparcie.pl lub do pobrania i wydruku na stronie www.teobankologia.pl) to przygotowany przez ks. Teodora Sawielewicza notatnik, który ma prowadzić czytelnika przez każdy dzień modlitwy błagalnej i dziękczynnej.

Teobańkologia to założona przez ks. Teodora Sawielewicza społeczność budująca wiarę oraz osobowe relacje z Bogiem i ludźmi. Na codziennej modlitwie (Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15:00 i wieczornym różańcu o 20:30) skupia kilkadziesiąt tysięcy osób.

Ks. Teodor Sawielewicz/ Fot.: Teobańkologia

Więcej szczegółów na www.teobankologia.pl

Inf. i foto: Teobańkologia/materiały prasowe, zdjęcie główne - ilustracyjne

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka