wtorek, 19 stycznia 2021 08:47

Powiat limanowski: Ośrodek narciarski zapowiada otwarcie. „Spotkanie służbowe” co 15 minut

Autor Aleksandra Tokarz
Powiat limanowski: Ośrodek narciarski zapowiada otwarcie. „Spotkanie służbowe” co 15 minut

Dziś działalność rozpoczyna stacja narciarska Ostoja Koninki i kolej linowa. Dostępna będzie dla „uczestników spotkania służbowego w temacie partii o nazwie Strajk Przedsiębiorców”.  Spotkania będą odbywać się cyklicznie przez cały dzień co 15 min.

Vetujecie?” - zapytał ktoś w internecie. „Nie, będziemy organizować spotkania partyjne na górnej stacji Tobołowa. No a potem jakoś będzie trzeba zjechać” - odpisali gospodarze stacji.

"Nadszedł czas aby ogłosić wszystkim fanom spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu, na śniegu, na nartach, w górach, że od wtorku 19.01.2021 w godz. 9:00 do 21:00 Stacja Narciarska Koninki będzie DOSTĘPNA dla dla wszystkich uczestników SPOTKANIA SŁUŻBOWEGO organizowanego na górnej Stacji Kolei Linowej Tobołów, w temacie Partii o nazwie Strajk Przedsiębiorców. Spotkania będą odbywać się cyklicznie przez cały dzień co 15 min. Wjazd koleją jest możliwy tylko z wpiętym sprzętem narciarskim" – poinformowano w mediach społecznościowych.

Kolejnym miejscem, w którym będą odbywać się „spotkania partyjne” jest sądecki Infinity Music Club. „W związku z zainteresowaniem takowym spotkaniem, przedsiębiorców informujemy, że pierwsze odbędzie się w piątek 22.01, a drugie w sobotę 23.01. Startujemy od 21.00” - poinformowano.

Sądeccy przedsiębiorcy też mają dość. Dołączają do akcji #otwieraMY
Kolejni małopolscy przedsiębiorcy buntują się i pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń, zapowiadają otwarcie. Podobną decyzję podjął właśnie jeden z lokali w Nowym Sączu. Za 9 dni odbędzie się tam … spotkanie partyjne. Podhale zapowiedziało już „Góralskie Veto” i otwarcie biznesów po 17 stycznia. …

Przedsiębiorcy są na skraju bankructwa. - Czy my jeszcze wytrzymamy? Może tydzień lub dwa. Być może skończy się to kolejnymi bankructwami. W Krakowie zamknęło się już bardzo dużo restauracji - mówiła wczoraj w Krakowie Agnieszka Niewiadomska, właścicielka Piwnicy pod Złotą Pipą. Zamknięta od 3 miesięcy i pozbawiona rządowego wsparcia branża gastro stoi na progu przepaści.

Krakowscy restauratorzy: “Branża gastronomiczna i holetarska jest jak Titanic. Za chwilę wszyscy zatoniemy”
Czy my jeszcze wytrzymamy? Może tydzień lub dwa. W Krakowie zamknęło się już bardzo dużo restauracji - mówiła Agnieszka Niewiadomska, właścicielka Piwnicy pod Złotą Pipą na poniedziałkowej konferencji prasowej krakowskich restauratorów i posłów Koalicji Obywatelskiej.

fot. ilustracyjne/pixabay

Limanowa - najnowsze informacje