poniedziałek, 20 lipca 2020 09:49

Pożyczki dla zadłużonych - czy są bezpieczne?

Autor Głos 24
Pożyczki dla zadłużonych - czy są bezpieczne?

Pożyczka często jest jedynym sposobem, by sfinansować różne pilne wydatki. Dzięki niej można wykonać remont, naprawić samochód lub wymienić niesprawne sprzęty agd. Z tego powodu wiele osób chciałoby skorzystać z pożyczek, jednak utrudnia im to zadłużenie. Rozwiązaniem dla tej grupy są długoterminowe pożyczki dla zadłużonych.

  1. Pożyczki dla zadłużonych długoterminowe - jakie są ich cechy?
  2. Jak skorzystać z pożyczek dla zadłużonych?

Osoby zadłużone od wielu lat mają problemy z pozyskiwaniem kredytów oraz pożyczek w bankach. Ich sytuacja jest pod tym względem o wiele trudniejsza niż osób, które nie posiadają żadnych większych zobowiązań finansowych. Jeżeli jesteś zadłużony i potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel, sprawdź, jak pozyskać pożyczki dla zadłużonych na długi termin.

Pożyczki dla zadłużonych długoterminowe - jakie są ich cechy?

Pożyczki dla zadłużonych to dość kontrowersyjny temat - jedni uważają, że dłużnicy nie powinni zaciągać już żadnych dodatkowych zobowiązań, inni sądzą, że każdy powinien samodzielnie podejmować decyzję o kolejnej pożyczce. Bez względu na to, jaką kto ma opinię, istnieje szerokie grono osób, które chcą skorzystać z chwilówek i pożyczek długoterminowych, pomimo posiadanych zobowiązań finansowych.

Pozyczki dla zadłużonych długoterminowe są przeznaczone dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki, lecz nie mogą skorzystać z pożyczki w banku. Dotyczy to przede wszystkim osób z wysokim zadłużeniem, bez zdolności kredytowej lub negatywną historią w BIK. Pożyczki pozabankowe dla dłużników są udzielane na podstawie uproszczonych formalności. Ich spłata odbywa się w dogodnych ratach przez co najmniej kilkanaście miesięcy, dlatego miesięczny koszt  zobowiązania jest niewysoki.

Jak skorzystać z pożyczek dla zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych zaciąga się łatwiej niż klasyczne pożyczki w bankach. Wystarczy wybrać ofertę jednej z firm pożyczkowych i skorzystać z dostępnego w Internecie formularza. W formularzu dla pożyczki bez dochodu podaje się podstawowe dane osobowe, a następnie wybiera się kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Weryfikacja tożsamości wnioskodawcy odbywa się na podstawie dowodu osobistego oraz ewentualnego przelewu z rachunku bankowego, którego właścicielem jest pożyczkobiorca. Co ważne, pieniądze otrzymuje się bez wskazywania, na jaki cel zostaną przeznaczone, dlatego można wykorzystać je na dowolne wydatki. Dzięki takim zasadom przyznawania pożyczki pozabankowej, jej dostępność jest znacznie wyższa niż zwykłych kredytów i pożyczek konsumpcyjnych w bankach.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje