środa, 12 kwietnia 2023 17:16

[AKTUALIZACJA] Makabryczne odkrycie w powiecie dąbrowskim. Z Wisły wyłowiono zwłoki

Autor Patryk Trzaska
[AKTUALIZACJA] Makabryczne odkrycie w powiecie dąbrowskim. Z Wisły wyłowiono zwłoki

Tragedia w Pawłowie (powiat dąbrowski). Przechodnie podczas spaceru dostrzegli unoszące się na Wiśle ciało. Ze wstępnych informacji wynika, że było ono w fazie zaawansowanego rozkładu. Na miejscu działają służby.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (12 kwietnia) w Pawłowie. Przechodnie, którzy spacerowali nad Wisłą, zauważyli unoszące się na rzece ciało.

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej, ciało było w procesie rozkładu. Przyczyny zdarzenia wyjaśniać będą policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie jest znana tożsamość ofiary. Na miejscu zdarzenia wciąż działają służby.

UWAGA ❗ W miejscowości Pawłów w powiecie dąbrowskim - strażacy zostali zadysponowani do podjęcia ciała z rzeki Wisła. Po...

Opublikowany przez 112malopolska.pl Środa, 12 kwietnia 2023

[AKTUALIZACJA]

Jak przekazał w rozmowie z Głos24 oficer prasowy KPP w Dąbrowie Tarnowskiej, policjantów zawiadomili przypadkowi przechodnie. Ciało należy do kobiety w średnim wieku. Znajdowało się ono w zaawansowanym stadium rozkładu, co potwierdza, że przebywało w wodzie już od dłuższego czasu. Stan zwłok uniemożliwił ustalenie danych personalnych ofiary. Przyczyna zgonu oraz tożsamość kobiety zostaną ustalone dopiero podczas sekcji zwłok. Ciało zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Dalsze czynności będzie prowadzić prokuratura.

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje