piątek, 22 października 2021 09:25

Remonty dróg i … brak objazdu. Kierowców na Sądecczyźnie czeka komunikacyjny armagedon?

Autor Aleksandra Tokarz
Remonty dróg i … brak objazdu. Kierowców na Sądecczyźnie czeka komunikacyjny armagedon?

Kierowcy, którzy będą chcieli pokonać drogę powiatową w Kamionce Wielkiej i Frycowej muszą uzbroić się w ogromną cierpliwość. Już dziś ruszyły tam bowiem prace związane z modernizacją drogi. Potrwają jeszcze kilka dni, a co najważniejsze - nie wyznaczono objazdów.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 22, 25 i 26 października 2021 r. w godz. 8:00 - 18:00 prowadzone będą prace związane z modernizacją drogi powiatowej Kamionka Wielka - Kamionka Wielka w miejscowości Kamionka Wielka. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku na odcinku 1,2 km.

Ponadto, w dniach 22, 26 i 27 października 2021 r. w godz. 8:00 - 16:00 będą prowadzone prace związane z przebudową drogi powiatowej Frycowa - Złotne w miejscowości Frycowa. W związku z tym również ta droga zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku 890 metrów.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin zamknięcia obu dróg może ulec zmianie.

W obu przypadkach nie wyznaczono objazdów.

fot. ilustracyjne/pixabay

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje