środa, 7 grudnia 2022 10:00

Ta transmisja już dziś zgromadzi ponad 100 tys. osób! Zachęcają, by skorzystać z otwartego nieba podczas Godziny Łaski!

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Ta transmisja już dziś zgromadzi ponad 100 tys. osób! Zachęcają, by skorzystać z otwartego nieba podczas Godziny Łaski!

Już 8 grudnia o 12:00 Teobańkologia ponownie zaprosi wszystkich chętnych na transmisję w Godzinę Łaski. Do modlitwy na żywo online można dołączyć zarówno przez Facebooka, jak i YouTube Teobańkologia. – Zrób sobie chwilę przerwy i dołącz  – przekonują organizatorzy.

Przez lata wśród katolików ugruntowała się wiara w to, że Maryja we wspomnienie swojego Niepokalanego Poczęcia zsyła niezliczone łaski dla duszy i ciała.

– Pragniemy, aby jak najwięcej osób i w tym roku skorzystało z otwartego nieba w trakcie Godziny Łaski, dlatego 8 grudnia od godz. 12:00 będziemy się gromadzić na transmisji na żywo na kanałach Teobańkologia. Wspólnie przez ręce Maryi będziemy zanosić nasze prośby do kochającego Boga. Godzina łaski jest dostępna dla wszystkich chętnych, nawet tych, którzy w tych godzinach pracują i nie mają możliwości tego dnia pójść do kościoła. Zrób sobie chwilę przerwy i dołącz do modlitwy z kanałem Teobańkologia

– przekonują organizatorzy i dodają:

– W zeszłym roku podczas tego modlitewnego czuwania modliło się z nami jednocześnie ponad 100 tys. osób, po czym niejednokrotnie dostawaliśmy od Was świadectwa niezwykłego działania Maryi. Również w tym roku chcemy kontynuować tę praktykę z wiarą w pomoc Matki Bożej we wspomnienie Jej Niepokalanego Poczęcia. Jeśli więc nie masz możliwości spędzenia Godziny Łaski w kościele, zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich do modlitwy online na naszych kanałach.

Podczas modlitewnego czuwania posługiwać będzie Diakonia Muzyczna Teobańkologii, a modlitwę poprowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

– Jeśli nie masz możliwości udziału w całej modlitwie tego dnia – nie przejmuj się – postaraj się, by 8 grudnia między 12:00 a 13:00 poświęcić choć chwilę Maryi. Jeżeli jednak w ciągu tej godziny w ogóle nie będziesz mieć możliwości na modlitwę – pomódl się z nami w retransmisji, która będzie dostępna na naszym kanale YouTube

– radzą organizatorzy.

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka