czwartek, 23 maja 2019 12:54

Rusza XX edycja konkursu na najpiękniejszy przydomowy ogród

Autor Mirosław Haładyj
Rusza XX edycja konkursu na najpiękniejszy przydomowy ogród

Wzorem lat ubiegłych Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w I etapie XX powiatowego konkursu „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym”.

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i ich dobór, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu. Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców do poprawy estetyki otaczającej nas przestrzeni, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych w ogrodzie oraz wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych zielonych zakątków stworzonych przez mieszkańców naszego miasta.

Zgłoszenia do I Etapu Gminnego przyjmowane są do 10 czerwca br. w Urzędzie Miasta Sucha Beskidzka.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Oceny przedmiotu konkursu dokona Komisja Konkursowa, na podstawie przeprowadzonych oględzin w terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oględzin). Uczestnik konkursu może przedstawić Komisji Konkursowej dokumentację zdjęciową ogrodu.

W konkursie mogą brać udział właściciele ogrodów przydomowych i gospodarstw rolnych z terenu Gminy Sucha Beskidzka, którzy nie byli laureatami  konkursów w poprzednich trzech latach. Pełna treść regulaminu konkursu znajduje się na stronie www.powiatsuski.pl/konkursy-ws. Dodatkowe informacje można uzyskać również w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta w Suchej Beskidzkiej, pokój nr 33, tel. 33 874 95 42, w godz. 7:30 do 15:30. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

Fot. i inf.: UM Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje