piątek, 14 sierpnia 2020 11:12

Sądecki MORD wznawia egzaminowanie!

Autor Aleksandra Tokarz
Sądecki MORD wznawia egzaminowanie!

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wznawia działanie. Zdanie egzaminu na prawo jazdy było niemożliwe od 28 lipca, kiedy u jednego z egzaminatorów MORDu wykryto zakażenie koronawirusem.

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu egzaminowanie rozpocznie już od poniedziałku, 17.08.

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 17.08.2020 r. w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu rozpoczynamy egzaminowanie na wszystkie kategorie prawa jazdy. W Oddziale Terenowym w Nowym Targu, przeprowadzane będą egzaminy teoretyczne na kat. A i B.

Zapisy na egzamin odbywać się będą drogą elektroniczną za pomocą systemu InfoCar oraz w Biurze Obsługi Klienta w budynku MORD w Nowym Sączu. Zachęcamy do płatności przelewem bądź kartą. Przypominamy o bezwzględnym obowiązku posiadania maseczki oraz rękawic ochronnych na egzaminie teoretycznym i praktycznym. Osoby, których egzamin był wyznaczony w okresie zawieszenia działalności egzaminacyjnej, mogą ustalać egzamin telefonicznie pod numerem 18 449 08 88. O wszystkich kolejnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej stronie internetowej. - czytamy w komunikacie.

Sądecki MORD zamknięto 28.07, po tym, jak u jednego z pracowników wykryto zakażenie koronawirusem. 30 lipca wydano komunikat, w którym poinformowano, że badania przeprowadzone wśród pracowników wykazały kolejnych 10 zakażeń. MORD zamknięty był do odwołania. Pracownicy ponownie mieli zostać poddani badaniom w ubiegłym tygodniu.

Nowy Sącz: Na egzamin trzeba będzie poczekać. Kolejne zakażenia w MORDzie
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu zamknięto we wtorek (28.07) w związku z wykryciem COVID-19 u jednego z pracowników. Dzisiaj wiadomo, że pojawiły się kolejne zakażenia, a na egzamin na prawo jazdy trzeba będzie poczekać jeszcze dłużej. Badania na obecność koronawirusa przeszli wszys…

Zagrożenie koronawirusem zostało wyeliminowane, a co za tym idzie wszyscy, którzy chcieli zdać egzamin na prawo jazdy mogą w końcu odetchnąć z ulgą.

fot. MORD Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje