poniedziałek, 29 stycznia 2024 09:00

Serwis telefonów w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
Serwis telefonów w Krakowie

Serwis telefonów zajmuje się usuwaniem usterek w urządzeniach wielu marek, starszych i nowych modeli. Zamiast więc kupować kolejny smartfon, warto sprawdzić, ile kosztowałaby naprawa.

Naprawa telefonu

Telefony komórkowe to przydatne urządzenia, bo można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie jest zasięg danej sieci. Dziś trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez smartfonu. Technologia nie stanęła jednak w miejscu, dzięki czemu produkowane są coraz bardziej zaawansowane modele. Odpowiednie programy umożliwiają na używanie sprzętu w życiu codziennym i w biznesie.

Podczas korzystania z urządzeń dochodzi do uszkodzeń. Wystarczy chwila nieuwagi, by zbić szybkę, a wówczas konieczna staje się wymiana wyświetlacza. Smartfon działa na akumulator, który po pewnym czasie traci na wydajności, więc niezbędna jest wymiana baterii. Kiedy pojawi się usterka, warto odwiedzić serwis telefonów. Zakład oferuje również odzyskiwanie danych.

Serwis telefonów – Kraków

Profesjonalny serwis telefonów przywraca sprawność urządzeniom. Warto konserwować sprzęt i o niego dbać, ponieważ naprawy telefonów bywają bardzo drogie. Sercem smartfona jest wyświetlacz, a wymiana ekranu kosztuje niekiedy naprawdę wiele. Dlatego warto dbać o sprzęt poddając go czyszczeniu, jeśli zachodzi taka konieczność oraz usuwać wszelkie skazy na etapie ich powstawania. Ile kosztuje naprawa telefonów w Krakowie? Na przykład wymiana wyświetlacza iPhone 13, w przypadku zamiennik w wersji ZY, kosztuje 499 zł, OLED – 599 zł, natomiast oryginał – 1499 zł.

Ile kosztuje wymiana zbitej szybki w iPhonie 14? Zamiennik ECONO wraz z naprawą to wydatek – 699 zł, natomiast regenerowany oryginał – 1299 zł. Jeśli chodzi o Huawei P50 Pro, cena za wymianę na oryginalny wynosi 1499 zł. Ceny usług zależą od tego jaki model telefonu został dostarczony do serwisu GSM. Na swojej stronie, serwis telefonów komórkowych Prestige GSM, publikuje cennik napraw. Dokładna wycena kosztów następuje po przyjęciu telefonu do zakładu.

Naprawa telefonów komórkowych – serwis GSM

Naprawa telefonów (Kraków) z reguły jest tańsza niż zakup nowych urządzeń, z wyjątkiem zalania. Krakowski serwis telefonów (smartfonów), mieszczący się pod adresem ul. Krakowska 11 działający od 1997 roku, zanim przystąpi do usuwania usterki, sprawdzi, czy dany rodzaj uszkodzenia kwalifikuje się do naprawy oraz jaki będzie koszt. Serwis oferuje wiele usług niemal wszystkich marek starszych i nowszych modeli, w tym: iPhone, Huawei czy Samsung.

W cenniku zostały umieszczone głównie koszty wymiany: wyświetlaczy, klapek, ekranów dotykowych, baterii, Serwis zajmuje się też wymianą głośników, złącz USB, mikrofonów, taśm oraz innych podzespołów. Dla stałych klientów udzielane są rabaty.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka