poniedziałek, 17 października 2022 11:35

Skawa Wadowice się nie zatrzymuje. "Chcemy wygrywać każdy mecz"

Autor Patryk Trzaska
Skawa Wadowice się nie zatrzymuje. "Chcemy wygrywać każdy mecz"

Droga siatkarzy MKS Skawy Wadowice na szczyt nie była łatwa, jednak klub z województwa małopolskiego umacnia swoją pozycję z I Lidze Małopolskiej i nie zamierza na tym poprzestawać. –  Z meczu na mecz zgrywamy się i jak zawsze chcemy wygrać każdy mecz – mówił Dawid Banaś grający trener wadowickich siatkarzy

Po długiej nieobecności  w rozgrywkach, wadowiccy siatkarze w zeszłym sezonie zdominowali rozgrywki II Ligi Małopolskiej i wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej, w której się utrzymali. Na tym jednak siatkarze MKS Skawy Wadowice, nie zamierzają poprzestać i bez kompleksów zaczęli rozgrywki nowego sezonu.

W ten weekend (15-16 października) siatkarze wygrali na wyjeździe 3-1 mecz z Gryfem Brzesko. Już 22 października wadowickich siatkarzy czeka sprawdzian przed własną publicznością. O godzinie 17:00 zmierzą się oni z AS Niepołomice.

W tym sezonie kadrowo przystąpiliśmy mocniejsi niż w poprzednim. Z meczu na mecz zgrywamy się i jak zawsze chcemy wygrać każdy mecz, a jak będzie, zweryfikuje to boisko. W kolejną sobotę gramy pierwszy mecz u siebie z Niepołomicami. Wpadajcie, zostawimy dla Was serce na boisku! – przekazał Dawid Banaś grający trener wadowickich siatkarzy.

Skład siatkarzy: Dawid Banaś, Bartłomiej Kolonko, Konrad Palkij, Damian Bodziak, Michał Błazenek, Jakub Guzik, Konrad Mika, Konrad Pacholski, Rafał Poprawa, Kacper Pstrowski, Łukasz Wołek, Michał Tumulik, Dominik Mreńca, Michał Romański, Kamil Florek, Dominik Bodziak, Jacek Buda, Konrad Banaś, Konrad Frączek, Filip Pająk, Wojciech Kułaga, Dawid Gawęda, Maciej Surma, Szymon Ortman.
Trener: Dawid Banaś, 2 trener: Jakub Zając, kierownik drużyny: Sebastian Mlak.

inf./fot. Sebastian Mlak

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje