wtorek, 14 grudnia 2021 14:27

"Sylwester Marzeń" wraca pod Tatry

Autor Edyta Sowa
"Sylwester Marzeń" wraca pod Tatry

Sprawa się rzekła ten rok będzie się kończył pod znakiem "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Wiadomość jest potwierdzona, a scena na Równi Krupowej jest w trakcie budowy.

W zeszłym roku w związku pandemią Sylwester nie odbył się pod Tatrami, tylko w Ostródzie, teraz powraca z przytupem.

– Szczególną wartością tego wydarzenia są gwiazdy z całego świata, które nie wystąpiłyby w Zakopanem, gdyby nie odbywał się tutaj „Sylwester Marzeń" - mówiła dla Wirtualnemedia.pl Anna Karpiel-Semberecka, zastępczyni naczelnika wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej Urzędu Miasta w Zakopanem.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy, podobnie jak nie znane są jeszcze limity osób, które będą mogły wziąć udział w przedsięwzięciu na taka skalę. Zastępczyni burmistrza Agnieszka Nowak-Gąsienica poinformowała, że dokumenty złożone przez TVP przewidują imprezę masową na 30 tys. ( informacja dotyczy wpuszczenia osób z certyfikatami covidowymi i 250 niezaszczepionych).

Wszystkie szczegóły mają zostać podane ok. połowy grudnia, także już niebawem.

Chcemy sylwestra zorganizować zgodnie z prawem, ale też z poszanowaniem wszystkich zakazów i nakazów związanych z pandemią – mówił burmistrz Zakopanego Leszek Dorula.

foto. wikipedia

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka