niedziela, 4 grudnia 2022 15:02

Szczyt absurdu w Wieliczce. Rozkład jazdy zawieszony na wysokości 2,5 metra!

Autor Patryk Trzaska
Szczyt absurdu w Wieliczce. Rozkład jazdy zawieszony na wysokości 2,5 metra!

Mieszkańcy Wieliczki zadzierają głowę w górę, stają na palcach, ale to na nic. Jak donoszą Internauci na przystanku "Wieliczka Mediateka pojawił się rozkład jazdy na wysokości... 2,5 metra. "U nas w Gminie wszystko jest na wysokim poziomie" - drwią Internauci.

Nieustannie jesteśmy zasypywani różnymi absurdami, jakie zdarzają się w polskich miastach. Internauci zazwyczaj nie mają litości dla autorów projektu i nie pozostawiają na nim suchej nitki. Swoją kandydaturę do absurdu roku postanowiła również "zgłosić" również Wieliczka. Na jednym z przystanków pojawił się rozkład jazdy. Nie byłoby w tymi nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jak informują mieszkańcy, znajduje się on na wysokości 2,5 metra. Na zzamieszczonyh zdjęciach widać, jak rozkład wygląda w porównaniu ze stojącym obok człowiekiem.  

O sprawie poinformowała za pomocą Facebooka jedna z mieszkanek Wieliczki zdumiona tym, że rozkład jest tak wysoko. "Proszę odczytać rozkład Z1 na wysokości 2,5 metra" - napisała kobieta.  W komentarzach ludzie nie wierzyli w to, co, kobieta uwieczniła na zdjęciach. " Myślenie w tych czasach to ciężka sprawa, majster płakał, jak zawieszał" - drwił jeden z internautów. "Chce zobaczyć, jak autor tego pomysłu sprawdza rozkład" - wtórował inny.  Nie zabrakło również głosów, które całkowicie wyśmiały projekt. " U nas w Gminie wszystko jest na najwyższym poziomie" - napisał jeden z Interanutów. " Postawiłabym obok sklep z drabinami" - dodała inna internautka.

Na chwilę obecną nie ma informacji, czy rozkład zostanie ściągnięty i zawieszony niżej. Pewnym jest, że obecnie niewielu jest w stanie z niego skorzystać.

fot. Wikipedia/fb. Wieliczanie i Wieliczka - Miasto Gmina Powiat

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje