czwartek, 27 maja 2021 09:19

Tarnów. Miał być Pfizer. Będzie - Johnson&Johnson

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Miał być Pfizer. Będzie - Johnson&Johnson

Do tarnowskiego Punktu Szczepień Powszechnych miał trafić zapas szczepionek firmy Pfizer. Tak się nie stanie. Jak poinformowała Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych, zamiast planowanej dostawy na szczepienia planowe w najbliższą sobotę i niedzielę (29 i 30 maja), dostarczona zostanie jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson.

- Na szczepienia planowane w tarnowskim Punkcie Szczepień Powszechnych w najbliższą sobotę i niedzielę do Tarnowa, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez rządową Agencję Rezerw Materiałowych, trafić miało 900 dawek szczepionki firmy Pfizer. Dzisiaj przedstawiciele agencji poinformowali, iż zamiennie dostarczone zostanie 900 dawek szczepionki firmy Johnson & Johnson - informuje rzecznik prasowy prezydenta Tarnowa Ireneusz Kutrzuba.  

Osoby, które są zapisane na szczepienia w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Gumniskiej na 29 i 30 maja są przez miejskie służby sukcesywnie informowane o zmianie szczepionki. Potwierdzają lub nie deklarację zainteresowania zaszczepienia się szczepionką Johnson & Johnson.

Arena Jaskółka oficjalnie punktem szczepień. Kiedy ruszy?
Wiadomości Tarnów. W Arenie Jaskółka powstanie kolejny punkt szczepień powszechnych. Kiedy ruszy?
koronawirus najnowsze informacje

fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje