środa, 11 maja 2022 09:20

Tarnów. Otwarcie Amfiteatru już w najbliższą sobotę

Autor Katarzyna Jamróz
Tarnów. Otwarcie Amfiteatru już w najbliższą sobotę

Słuchowisko ilustrowane „Kocham! Tarnów” zainauguruje tegoroczny sezon artystyczny w Amfiteatrze Letnim. Będzie je można zobaczyć w najbliższą sobotę o godzinie 21 i 21:35.

Kilka dni później, 21 maja, w Amfiteatrze zaplanowany jest festiwal Starówka Hip-Hop. Impreza rozpocznie się o godz. 18 i potrwa do 22. W amfiteatrze pojawią artyści zarówno z tarnowskiej, jak i ogólnopolskiej sceny. W programie znaleźli się: Bedrock (dziewczyny znane też jako formacja taneczna Czym jest sezam), HGC i Sarius. Ten ostatni to utalentowany raper i wokalista pochodzący z Częstochowy.

Stare, przedwojenne piosenki w jazzowym klimacie rozbrzmią podczas tegorocznego Festiwalu Tarnowskiej Nagrody Filmowej w Amfiteatrze Letnim 28 maja. Na scenie usłyszymy Monikę Borzym, a przy fortepianie zagra Krzysztof Dys. Początek o godzinie 20. Na program koncertu składać się będą polskie przedwojenne "standardy jazzowe" - utwory taneczne, które mimo długiego życia nie straciły nic ze swojego uroku.

Sam Amfiteatr Letni oraz kawiarenka, która się w nim znajduje, czynne są od poniedziałku do niedzieli od godziny 12 do 19.

Inf./Fot.: UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje