czwartek, 16 listopada 2023 11:32

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 79-letnia kobieta

Autor Katarzyna Jamróz
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 79-letnia kobieta

Tragicznie zakończyły się dzisiejsze poszukiwania zaginionej mieszkanki Jaszczurówki (Zakopane). 79-latka została znaleziona martwa.

Przypomnijmy, 79-latka wyszła z domu w środę (15 listopada) około godziny 13:00 i udała się w kierunku Nosala. Informacja o jej zaginięciu pojawiła się dziś rano. "Pani Anna  lat 79 zamieszkała Zakopane Jaszczurówka. Wyszła wczoraj ok 13:00 w kierunku Nosala, wzrost ok. 156 cm, 80kg, krępa budowa ciała, siwe włosy, czarna kurtka do kolan, czarne buty, czarna spódnica chusta na głowie. W razie posiadania informacji o osobie poszukiwanej prosimy o kontakt" - apelowano na Facebooku.

Z samego rana (16 listopada) rozpoczęto jej poszukiwania. W akcję zaangażowani byli policjanci, strażacy z OSP z Kościeliska, Zakopanego - Olczy, Dzianisza Górnego i Poronina, ratownicy Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz wolontariusze. W teren w rejonie zakopiańskiej Jaszczurówki wyruszyły patrole na quadach, użyto też drona.

Niestety spełnił się najgorszy scenariusz. Ciało 79-latki zostało znalezione około godziny 10:30 w pobliżu miejscu jej zamieszkania. Przyczyny i okoliczności tragedii ustala policja pod nadzorem prokuratora.

AKTUALIZACJA Zaginiona została odnaleziona ok.g. 10.30 w pobliżu miejsca zamieszkania. Niestety kobieta nie żyje....

Opublikowany przez Policja Zakopane Czwartek, 16 listopada 2023
Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka