niedziela, 7 lipca 2019 17:15

Tragiczny weekend na małopolskich drogach. Nie żyją trzy osoby

Autor (red)
Tragiczny weekend na małopolskich drogach. Nie żyją trzy osoby

Tylko w ciągu dwóch ostatnich dni w Małopolsce w wypadkach zginęły trzy osoby. Dwie z nich to motocykliści.

Dziś w Leśnicy (powiat tatrzański, gmina Bukowina Tatrzańska) około godziny 13.30 44-letni mieszkaniec Białego Dunajca jadąc motocyklem uderzył w betonowy murek. Na miejsce przybyły zastępy strażaków z OSP Leśnica-Groń. Niestety mężczyzna już nie żył.

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty miał miejsce na drodze krajowej 94. W sobotę, około godziny 17 w Dębnie (powiat brzeski) doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Siła zderzenia musiała być bardzo duża. Na zdjęciach widać porozrzucane na dużym obszarze elementy pojazdów. Motocyklista zginął na miejscu. Kierująca samochodem kobieta została ranna.

W niedzielę po południu na Zakopiance doszło do bardzo groźnego zderzenia samochodów w Krzeczowie (powiat myślenicki, gmina Lubień). Na odcinku Lubień – Skomielna Biała czołowo zderzyły się dwa samochody. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 4 osoby, w tym dzieci. Strażacy używali narzędzi hydraulicznych do uwolnienia poszkodowanych. Niestety, pomimo reanimacji jednej osoby nie udało się uratować.

Fot: OSP Leśnica-Groń

Podhale - najnowsze informacje