niedziela, 13 grudnia 2020 10:41

W Mszalnicy zderzyły się cztery samochody! Są ranni

Autor Aleksandra Tokarz
W Mszalnicy zderzyły się cztery samochody! Są ranni

Warunki na drogach są ciężkie. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, z uwagi na opady marznącego deszczu i mgłę. Wczoraj w Mszalnicy doszło do niebezpiecznego wypadku. Zderzyły się cztery samochody.

-12 grudnia około godziny 15.39 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Mszalnica oraz OSP Paszyn zadysponowane zostały do działań w Mszalnicy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na DK 28 w doszło do zderzenia się czterech samochodów osobowych tj. Renault Trafic, Renault Twingo. Opel Astra oraz Toyota Auris – informują sądeccy strażacy.

Nowy Sącz. Pobili, okradli i wrzucili do potoku! Areszt dla sprawców brutalnego rozboju
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o brutalny rozbój. Zebrali także obszerny materiał dowodowy, dzięki czemu sprawcy usłyszeli liczne zarzuty, a decyzją sądu trafili już do aresztu. Zgłoszenie na numer alarmowy wpłynęł…

Pojazdami podróżowało łącznie 10 osób dorosłych, z czego dwie uskarżały się na dolegliwości. Osiem osób opuściło pojazdy o własnych siłach. Pojazdy całkowicie blokowały drogę.

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem w akumulatorach pojazdów oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym - dodają.

Osoby pozostały w pojeździe, w celu uniknięcia wychłodzenia. Na miejsce zdarzenia dotarły karetki Pogotowia ratunkowego, które przejęły osoby poszkodowane. Ranni zostali zabrani do szpitala.

Działania strażaków trwały trzy i pół godziny.

fot. PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje