czwartek, 3 grudnia 2020 13:49

Wadowice w centrum afery z gejowską imprezą w Belgii

Autor Wiktoria Mitura
Wadowice w centrum afery z gejowską imprezą w Belgii

David Manzheley to organizator gejowskich orgii w Belgii - do czego sam się przyznaje. Okazuje się, że wadowicka policja poszukuje mężczyzny o tym samym imieniu i nazwisku, który ostatni raz zameldowany był w Wadowicach. Przeciwko niemu toczy się kilkanaście postępowań sądowych w Polsce. Czy to ten sam mężczyzna?

Onet opublikował dziś opowieść Davida Manzheleya, który jest gospodarzem gejowskiej seksimprezy w Brukseli. Uczestniczył w niej węgierski europoseł Jozsef Szajer. Jak mówi sam David, na jego imprezach pojawia się nawet ponad 100 osób, a co najważniejsze są one legalne. Jak pisze onet: "Manzheley twierdzi, że regularnie organizuje tego typu orgie, a uczestniczą w nich osoby publiczne z wielu krajów, w tym politycy PiS".

Policja w Wadowicach poszukuje od 2019 r. mężczyzny o niemal identycznym imieniu i nazwisku - Dawida Manzheleya. Portal onet.pl dotarł do źródeł w kraju, które potwierdzają, że jest to ten sam mężczyzna, który był organizatorem seksimprezy. Onet pisze, że mężczyzna jest poszukiwany przez komorników, a przeciwko niemu toczy się aż kilkanaście postępowań w krakowskich sądach.

Całą sprawę opisuje portal onet.pl. Jak piszą: „Źródła Onetu potwierdzają, że poszukiwany przez wadowicką policję Dawid Manzheley i organizator głośnej orgii w Brukseli David Manzheley to ta sama osoba”.

Portal tvp.info postanowił skontaktować się w tej sprawie z wadowicką policją, którzy powiedzieli: – Z posiadanych przez nas informacji wynika, że może to być ta sama osoba, ale nie mamy 100-procentowej pewności. Poszukujemy osoby o takim imieniu i nazwisku. Zdjęcie, które widnieje na portalu Onet, z dużą dozą prawdopodobieństwa wskazuje, że może to być ta sama osoba.

Jak potwierdzić, czy osoba poszukiwana przez wadowicką policję to ta sama osoba, na którą powołuje się portal Onet? To zadanie belgijskiej policji, która musi zweryfikować jego tożsamość.

info: Onet, tvp.info

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje