czwartek, 13 lutego 2020 14:21

Wynajem wózków jezdniowych – szeroki wachlarz zastosowania

Autor Artykuł sponsorowany
Wynajem wózków jezdniowych – szeroki wachlarz zastosowania

Każda branża posiada swoją własną specyfikę, od której zależy to, czy zakup floty magazynowej będzie opłacalny lub nie. Wynajem wózków jezdniowych, sprawdza się w przypadku potrzeby chwilowego użytkowania z tego typu rozwiązania.

Każda branża posiada swoją własną specyfikę, od której zależy to, czy zakup floty magazynowej będzie opłacalny lub nie. Wynajem wózków jezdniowych, sprawdza się w przypadku potrzeby chwilowego użytkowania z tego typu rozwiązania. Nie oznacza to jednak, iż dłuższy wynajem jest niemożliwy – wręcz przeciwnie.

Wózki jezdniowe podnośnikowe – zwane również sztaplarkami – dostosowane są nie tylko do transportu towarów na różną odległość, ale przede wszystkim do podnoszenia go w pionie na różną wysokość. To zastosowanie, pozwala na wykorzystanie ich zarówno w magazynie, jak i również na placu budowy. Wynajem wózków jezdniowych to wyjście naprzeciw wymaganiom klienta, który potrzebuje skorzystać z natychmiastowego wynajmu w każdym zakątku Polski.

Sprawna oraz wydajna praca

Jedną z najważniejszych cech wózków jezdniowych, jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Najwyższa jakość materiału z jakiego wykonane są maszyny, to gwarancja wytrzymałości oraz możliwość wieloletniego eksploatowania. Wszelkie zastosowane zabezpieczenia – m.in. doskonały układ hamulcowy – znacznie zwiększają bezpieczeństwo zarówno operatora, jak i wszystkich ludzi wokół. Trwałość oraz doskonała jakość wyposażenia mechanicznego i duża wydajność silnika, to cechy charakterystyczne oferowanych przez nas wózków jezdniowych. Stabilność oraz niewielkie rozmiary oferowanych przez nas maszyn, sprawdzą się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, pozwoli na pracę w różnych warunkach.

Wygoda użytkowania na równi z funkcjonalnością

Dostosowanie fotela oraz konsoli do indywidualnej budowy ciała operatora, znacznie ułatwi codzienne użytkowanie, oraz zapewni większą wygodę oraz komfort pracy. Wózki jezdniowe posiadają szerokie zastosowanie w wielu miejscach, mogą być wykorzystywane w centrach logistycznych, magazynach, centrach dystrybucji, na budowie, w rolnictwie oraz w firmach produkcyjnych.

Stworzymy ofertę dopasowaną do konkretnych wymagań

Wypełnienie formularza pozwoli na stworzenie spersonalizowanej oferty, dostosowanej do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Pierwszym krokiem jest określenie czasu wynajmu – który zaczyna się już od 1 godziny. Wybór preferowanego udźwigu, zależy od ciężkości towarów, które będą wózkiem jezdniowym transportowane – waha się od 1 tony do 20 ton. Wózki jezdniowe posiadają różny rodzaj napędu oraz wysokość podnoszenia. W zależności od zastosowania, oferowane przez nas maszyny mogą być wykorzystywane do składowania, podwójnego składowania, holowania, komisjonowania, załadunku oraz rozładunku.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje