wtorek, 29 sierpnia 2023 15:22

Wystarczyła chwila, aby matka z córką straciły dorobek życia. Teraz proszą o pomoc

Autor Patryk Trzaska
Wystarczyła chwila, aby matka z córką straciły dorobek życia. Teraz proszą o pomoc

Wystarczyła chwila, aby ich życie wywróciło się do góry nogami. Pani Marta wraz z córką w katastrofie budowlanej straciła dorobek życia. Teraz proszą ludzi dobrej woli o pomoc.

W poniedziałek (14 sierpnia 2023 roku) w miejscowości Grabie (gm. Łapanów – powiat bocheński) doszło do zawalenia się dachu budynku mieszkalnego. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia, ale budynek nie nadaje się do użytku. Pozbawione dorobku życia matka z córką otrzymały lokal zastępczy.

To jednak kropla w morzu potrzeb. Marta Leśniak założyła na jednym z serwisów internetowych zbiórkę, aby zebrać pieniądze na odbudowę budynku. "Nasze życie wywróciło się nagle do góry nogami, a nam rzucone zostało ogromnie trudne wyzwanie, jakim będzie zaczęcie wszystkiego od nowa. Ja jestem osobą utrzymującą się z emerytury, a moja córka jest osobą chorą. Dlatego, będziemy bardzo wdzięczne, jeśli znajdą się życzliwe osoby, które zechcą wesprzeć nas w tak trudnej dla nas sytuacji. Nawet najmniejsza pomoc będzie dla nas bardzo istotna i już w tej chwili za nią dziękujemy!" – pisze w opisie zbiórki pani Marta.

Obecnie na koncie zbiórki jest 777,24 zł z 100 000,00 zł.

Link do zbiórki: TUTAJ

fot. szczytny-cel.pl

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka