niedziela, 7 maja 2023 09:18

Youtuber z Krakowa uratował maturzystę. Internauci zachwyceni!

Autor Mirosław Haładyj
Youtuber z Krakowa uratował maturzystę. Internauci zachwyceni!

Jeden z maturzystów postanowił na egzaminie nawiązać do znanych youtuberów – członków Ekipy. Pech chciał, że popełnił błąd. Z pomocą przyszedł jeden z założycieli grupy – Friz.

Podczas matury 2023 z języka polskiego jeden ze zdających postanowił w swojej pracy nawiązać do twórców krakowskiej Ekipy. Pisząc o przyjaźni, przedstawił relacje pomiędzy twórcami, którzy nawet w najbardziej kryzysowych momentach, stawali w swojej obronie.

Błąd na maturze 2023

Abiturient odniósł się do dwóch filmów Ekipy. Pech chciał, że pomylił ich tytuły. W obawie o utratę punktów, w związku z popełnieniem błędu rzeczowego, postanowił zaapelować na Twitterze do Friza – jednego z założycieli krakowskiej grupy.

Użytkownik pepegaas zatwittował:

Błagam Cię, @Friztoja. Zmień nazwy filmów na 'dokument o Ekipie' i '24h w Afryce'. Błagam Cię pomyliłem tytuły na maturze (chociaż zmień na czas matur proszę cię).

Pomoc Youtubera

Wpis maturzysty nabrał ogromnych zasięgów i dotarł do Friza. Karol Wiśniewski postanowił pomóc maturzyście i uchronić go przed ewentualną stratą punktów. W związku z tym tytuły swoich filmów to "Influencerzy bez cenzury (Film dokumentalny)" i "21 dni w dzikiej Afryce" zmienił na te, o które poprosił go maturzysta.

Fot.: ilustracyjne, screen YouTube Karol "Friz" Wiśniewski

Czytaj również:

Koniecznie spojrzyj w niebo! To zjawisko zdarza się tylko raz do roku
W nocy z piątku na sobotę można było zaobserwować Kwiatowy Księżyc. Przez cały weekend będzie można obserwować pełnię. Pełnia Kwiatowego Księżyca była widoczna w nocy z piątku na sobotę (6 maja). Wtedy przypadł punkt kulminacyjny, a widoczność wyniosła 100 procent. Jest jeszcze szansa na obserwacj…
Ta wiadomość wstrząsnęła Podgórzem. “Szacunek do przeszłości to coś, czego często nam brakuje”
We wtorek (2 maja) wyburzono parterowe zabudowania przy ul. Józefińskiej i Węgierskiej. Głos w sprawie zabrali pracownicy Muzeum Podgórza. 2 maja (we wtorek) dzielnicą Podgórze wstrząsnęła wiadomość o wyburzeniu parterowych zabudowań przy ulicy Józefińskiej i Węgierskiej, które towarzyszyły domowi …
Kraków

Kraków - najnowsze informacje