poniedziałek, 27 stycznia 2020 15:20

Zabawa karnawałowa w podstawówce z Antolki to nie tylko tańce

Autor Mirosław Haładyj
Zabawa karnawałowa w podstawówce z Antolki to nie tylko tańce

W sobotnie popołudnie, 25 stycznia bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Antolce odbyła się zabawa karnawałowa, podczas której uczniowie wystąpili z programem artystycznym.

Najpierw zaprezentowali się trzecioklasiści w przedstawieniu pt.: ”Bajka o Nowym Roku”, przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Szopa.

Następnie uczniowie klasy VIII popisali się świetnymi talentami aktorskimi prezentując współczesną wersję bajki o Kopciuszku, przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni Marty Gajos. Uwagę widzów przykuły postacie starszych sióstr głównej bohaterki w które wcielili się przedstawiciele "brzydszej płci".

Wszyscy aktorzy, zarówno mali, jak i duzi znakomicie wcieli się w swoje role, za co widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami.

Na zakończenie swoje umiejętności muzyczne zaprezentował zespół wokalno-instrumentalny „To my!” pod kierunkiem Anny Kowal. W jego wykonaniu zgromadzeni usłyszeli znane kolędy, pastorałki. Widzowie i ten występ ocenili bardzo wysoko, co znalazło odzwierciedlenie w zgotowanym aplauzie.

Po występach rozpoczęła się zabawa taneczna. Wszyscy świetnie bawili się do późnego wieczora w rytmach muzyki rozrywkowej.

Fot. i inf.: SP w Antolce

Miechów - najnowsze informacje