środa, 7 września 2022 14:10

Anioł z Nawojowej! Zajął 2. miejsce i od razu przekazał swoją nagrodę na rzecz chorego Kacpra

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Anioł z Nawojowej! Zajął 2. miejsce i od razu przekazał swoją nagrodę na rzecz chorego Kacpra

Marek Krajewski, który podczas wystawy AGRO Nawojowa miał swoje firmowe stoisko Traktor – serwis Marek Krajewski zdobył nagrodę w konkursie na najlepsze stoisko. Komisja doceniła nowoczesność, bogatą ofertę i wieloletnią tradycję w branży maszyn rolniczych. Pan Marek wygrał 1000 złotych, które od razu przekazał dla chorego Kacpra Nosala.

Mama chłopca Monika Nosal miała swoje stoiska i, sprzedając różne przedmioty, zbierała na leczenie syna. Jej stoisko otrzymało pierwszą lokatę i nagrodę w wysokości 1500 zł.

- Cieszę się, że zorganizowana przez nas wystawa AGRO Nawojowa to nie tylko biznes i gospodarka, ale też wiele serca i jak widać pozytywnych emocji i empatii

– powiedział starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i dodał:

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli Kacpra i jego mamę!

W sumie podczas wystawy AGRO Nawojowa zaprezentowało się ponad 300 wystawców. Specjalna komisja oceniła każde z nich i nagrodziła finansowo trzy stoiska.

Marek Krajewski, który podczas wystawy AGRO Nawojowa miał swoje firmowe stoisko Traktor – serwis Marek Krajewski, zdobył nagrodę w konkursie na najlepsze stoisko. Komisja doceniła nowoczesność, bogatą ofertę i wieloletnią tradycję w branży maszyn rolniczych. Pan Marek wygrał 1000 złotych, które od razu przekazał dla chorego Kacpra Nosala.

Za gest pana Marka podziękowała za pośrednictwem Facebooka mama chłopca:

– Kolejne Anioły na mojej drodze... Pan Marek Krajewski zdobył drugie miejsce w konkursie i przekazał swoją wygraną dla mnie... Dziękuję za serce.

Inf. i foto: SP NS, FB

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka