poniedziałek, 29 stycznia 2024 06:00

Zamkną jezdnię wzdłuż ul. Opolskiej. Tunel w stronę Huty niedostępny dla kierowców

Autor Karolina Kurando
Zamkną jezdnię wzdłuż ul. Opolskiej. Tunel w stronę Huty niedostępny dla kierowców

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie poinformował o planowanym zamknięciu jezdni tunelu, biegnącej wzdłuż ulicy Opolskiej.

Ulica Opolska i jej okolice nie mają ostatnimi czasy najlepszej sławy, ze względu na kolizje, które zdarzyły się w poprzednich dniach.

ZIM w Krakowie poinformował, że w nocy z czwartku na piątek (1 na 2 lutego) południowa jezdnia tunelu, biegnąca wzdłuż ul. Opolskiej w stronę Nowej Huty, będzie wyłączona z ruchu. Jak podaje ZIM, ma to związek z ostatnimi pracami wykończeniowymi. Dostępny dla kierowców będzie układ drogowy na poziomie 0.

Uciekł z miejsca zdarzenia i doprowadził do karambolu 7 aut? Policja wyjaśnia
We wtorkową noc na ul. Opolskiej (kierunek Nowa Huta) doszło do karambolu siedmiu aut. Do zderzenia siedmiu pojazdów doszło we wtorkową noc na ul. Opolskiej. Na miejscu pojawiły się wezwane służby. Występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu. Według informacji przekazanych przez media, kierujący …
Kolejna kolizja na Opolskiej. Wiemy, co może być przyczyną
W środę, 24 stycznia, doszło w Krakowie do wypadku na ul. Opolskiej w kierunku Nowej Huty. To kolejna kolizja na tej trasie w ostatnich dniach.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka