wtorek, 9 lipca 2024 12:39

Zamówił, zjadł i nie chciał zapłacić. Ta pizza słono go kosztowała

Autor Katarzyna Jamróz
Zamówił, zjadł i nie chciał zapłacić. Ta pizza słono go kosztowała

Do nietypowej sytuacji doszło w poniedziałek (8 lipca) w jednej z restauracji w Zakopanem. 28-letni turysta po zjedzeniu pizzy postanowił opuścić lokal bez wcześniejszego uregulowania rachunku. Jego plany szybko zostały udaremnione.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych w jednej z restauracji przy ul. Kościuszki w Zakopanem. Do lokalu wszedł klient, który zamówił pizzę o wartości 49 złotych. Po konsumpcji posiłku, kiedy przyszedł czas na uregulowanie rachunku, wstał od stołu i zaczął uciekać.

Najdroższa pizza w jego życiu?

Obsługa restauracji natychmiast podjęła działania. Wspólnymi siłami pracowników lokalu oraz ochrony udało się zatrzymać mężczyznę. Na miejsce natychmiast wezwano policję.

Podczas interwencji tatrzańskich funkcjonariuszy 28-latek z województwa podkarpackiego tłumaczył, że nie mógł uregulować rachunku, gdyż zgubił swój telefon. Ostatecznie okazało się, że w jego portfelu znajduje się wystarczająca kwota, aby zapłacić za posiłek. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Fot. Ilustracyjne

Podhale

Podhale - najnowsze informacje

Rozrywka