środa, 11 marca 2020 11:39

Zator. „Bądź widoczny na drodze – dbamy o Twoje bezpieczeństwo”

Autor Katarzyna Domagała
Zator. „Bądź widoczny na drodze – dbamy o Twoje  bezpieczeństwo”

Policjanci  z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz policjanci komisariatów  Policji w Brzeszczach, Chełmku, Kętach i Zatorze od wielu lat realizują wiele akcji i działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oświęcimskiego. Podczas takich działań wykorzystywane są różnego rodzaju materiały profilaktyczne.

10 marca 2020 w Urzędzie Miejskim w Zatorze odbyło się spotkanie,  podczas którego Burmistrz Zatora Mariusz Makuch, w imieniu  samorządu na ręce podinsp. Dariusza Kuliga pełniącego obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w  Zatorze oraz na ręce sierż. szt. Mateusza Pająka profilaktyka Wydziału  Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, przekazał opaski odblaskowe zakupione przez urząd na rzecz  poprawy bezpieczeństwa pieszych.

Pół tysiąca opasek odblaskowych trafi do pieszych  podczas  akcji  realizowanych na terenie  miasta i gminy Zator na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policyjne działania profilaktyczne i prewencyjne,  realizowane przy wsparciu samorządu lokalnego, z całą pewnością będą miały duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Zator.

Info: KPP Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje