środa, 3 czerwca 2020 08:16

Żele hybrydowe do zakupu dla stylistek paznokci

Autor Głos 24
Żele hybrydowe do zakupu dla stylistek paznokci

Od kilku już lat hybrydy stanowią najczęściej wybieraną z opcji, jeśli w grę wchodzi malowanie paznokci. Stylistki mają ręce pełne pracy, gdyż każdego dnia dziesiątki klientek bije się o znalezienie miejsca w salonach kosmetycznych. Dlaczego wybieramy hybrydy? Czym są lakiery hybrydowe? Kiedy używamy żeli? W co musi być wyposażone miejsce pracy stylistki paznokci?

Czym jest hybryda?

Hybryda to rodzaj manicure, który polega na pomalowaniu paznokci specjalnym lakierem, który to musi zostać odpowiednio utwardzony poprzez włożenie płytki paznokciowej pod lampę UV lub LED. Jest niezwykle trwały i mocny. Nie odpryskuje, nie zmienia koloru, nie tworzy nieestetycznych smug. Wystarczy co około 2 - 3 tygodnie zmyć i nałożyć nowy lakier, by stale cieszyć się pięknym wyglądem naszych dłoni. Manicure hybrydowy stanowi bez wątpienia idealną metodę malowania paznokci, która jest w stanie zadowolić każdą, najbardziej nawet wymagającą klientkę. Nic więc dziwnego, iż zainteresowanie taką formą ozdabiania paznokci cieszy się tak dużą popularnością, a salony kosmetyczne pękają w szwach, jeśli chodzi o ilość klientek. A co z żelami hybrydowymi? Te nakładane są na płytkę paznokcia przed pomalowaniem i mają one na celu utwardzenie tej płytki, jeśli jest ona narażona na złamania i pęknięcia. Żel to także bardzo dobry wybór wtedy, gdy chcemy szybko przedłużyć paznokcie, uzyskując przy tym niezwykle naturalny ich wygląd.

żele hybrydowe

W jaki sposób wykonać manicure hybrydowy?

Aby lakier do paznokci spełniał swoje zadania i był trwały w swoim wykonaniu, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokci. Musimy najpierw nadać im odpowiedni kształt za pomocą pilnika, usunąć skórki, jak również i za pomocą bloczka polerskiego zmatowić płytkę. Kiedy uda nam się to wykonać, kolejnym bardzo ważnym elementem jest odtłuszczenie paznokcia za pomocą cleanera, a następnie nałożenie kilku warstw produktów. Najpierw podstawą jest baza, następnie podwójna warstwa lakieru hybrydowego i na koniec top. Istotne jest to, aby każdą warstwę po kolei utwardzić w lampie LED lub UV. W przypadku, gdy chcemy zastosować żele hybrydowe, wówczas należy najpierw nałożyć taki żel, a następnie na nim już wykonać poszczególne etapy nakładania samej hybrydy.

Jaki lakier i żel hybrydowy wybrać?

Nie każdy lakier do paznokci i żel hybrydowy jest sobie równy i nie każdy jest w stanie zagwarantować nam taką samą jakość i uzyskiwany efekt. Niezwykle istotne jest to, aby postawić na sprawdzoną markę, dobrą firmę, najlepszy produkt. Bardzo ważną rolę odgrywa konsystencja hybrydy. Nie powinna być ona ani zbyt rzadka, ani też za gęsta. W przypadku żelu musi dobrze rozprowadzać się i na płytce i na szablonie. Jeśli chodzi o lakier, musi być po prostu perfekcyjny, aby łatwo można było rozłożyć kolor na płytce, nie dopuszczając do pojawienia się jakichkolwiek smug i zacieków, a do tego by samo malowanie było po prostu przyjemne, zapewniając nam pełnię wygody i maksymalnego komfortu. Warto dokładnie sprawdzić skład, tak, aby mieć pewność, że wybiera się produkt doskonały pod każdym względem, który faktycznie wykazywać będzie się trwałością i najwyższą jakością.

Wybór odpowiedniego sklepu

Każda stylistka paznokci doskonale wie, jak ważną rolę odgrywa sklep kosmetyczny, w którym to może ona zaopatrywać się w różnego rodzaju lakiery i żele hybrydowe. Nie wszystkie są sobie równe i nie każde zapewniają taką samą jakość. Chcąc świadczyć więc swoje usługi na najwyższym poziomie dla swoich klientów, trzeba bazować na najlepszych materiałach. To stanowi podstawę i element nadrzędny. W odpowiednim sklepie otrzymamy zarówno szeroką ofertę produktów, pełną ich dostępność, niezwykle atrakcyjne ceny, a do tego i szybką dostawę. To wszystko sprawia, że w wachlarzu dostępnych żeli i lakierów każdej stylistki, z pewnością znajdą się takie rozwiązania dzięki którym będzie mogła ona wyczarować swoim klientkom różnokolorowe paznokcie. Im większy wybór, tym większe możliwości, a więc współpraca z odpowiednim sklepem to element nadrzędny, na jakim na pewno warto w pełni się skupić.

Zadbane paznokcie to priorytet

Kluczowe znaczenie z całą pewnością mają zadbane dłonie i paznokcie. Niezwykle ważne jest więc to, by stawiać na manicure, dzięki któremu można o to zadbać. W ofercie salonów kosmetycznych, na pewno manicure hybrydowy stanowi najczęściej wybieraną ofertę. Jedne klientki wybierają jedynie samą hybrydę, inne z kolei, jeśli mają łatwo łamiącą się płytkę lub pragną te paznokcie przedłużyć, dodatkowo pod lakier używają żelu.

Oczywiście niezwykle ważną rolę odgrywa i wybór odpowiedniej stylistyki paznokci. Nie każda wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie i nawet, jeśli w jej wyposażeniu będą najlepsze żele hybrydowe i lakiery, z pewnością nie wykona ona odpowiednio swojej pracy, jeśli nie posiada stosownych umiejętności.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje