środa, 3 lipca 2024 13:26

124-letnia dziewica nie traci nadziei. Wciąż marzy o wielkiej miłości

Autor Katarzyna Jamróz
124-letnia dziewica nie traci nadziei. Wciąż marzy o wielkiej miłości

– Ludzie często pytają mnie o miłość i związki oraz jak udało mi się osiągnąć taki wiek bez partnera. Cóż, moja historia jest trochę inna – mówi w rozmowie z Afrimax English Theresa Nyurakajumba. 124-letnia mieszkanka Rwandy chce znaleźć kogoś, z kim będzie mogła spędzić resztę życia. Jak sama podkreśla, jest dziewicą – nigdy nie miała partnera.

Historia pochodzącej z Rwandy (Afryka) Theresy Nyurakajumba podbiła serca internautów na całym świecie. Kobieta zdecydowała się udzielić obszernego wywiadu kanałowi Afrimax English dostępnego na platformie Youtube. Podczas rozmowy opowiedziała o swoim życiu oraz o relacji z mężczyznami. Jak sama podkreśla, nigdy nie miała partnera.

Przez całe życie była sama

Według informacji zawartych w jej dowodzie osobistym Theresa przyszła na świat 1 stycznia 1900 roku. W rozmowie z twórcami kanału wyznała, że, ze względu na strach, jaki czuła niegdyś przed mężczyznami, nigdy nie miała chłopaka. Sytuacja ta ma również związek z kulturą, w jakiej przyszło jej dorastać. Przyznała, że gdy była małą dziewczynką, niezamężnym kobietom, nie wolno było swobodnie rozmawiać z przedstawicielami płci przeciwnej. Ponadto w jej rodzinie relacje damsko-męskie były tematem tabu. Brak kontaktu z mężczyznami sprawił, że finalnie nie potrafiła właściwie odczytać ich intencji. Ostatecznie wybrała samotność.

Wierzy, że nie jest za późno

Swoich zasad trzymała się przez długie lata. Nie wyszła za mąż nawet wtedy, gdy prosiła ją o to najbliższa rodzina. Z perspektywy czasu, jak sama przyznaje, żałuje decyzji, jaką wówczas podjęła. – Chciałbym mieć kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę mojego życia – wyznaje Theresa. Kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że największą przeszkodą jest jej wiek, jednak nie zamierza się poddawać. Wierzy, że w niedalekiej przyszłości uda jej się znaleźć troskliwego partnera, który otoczy ją opieką. Bo na miłość przecież nigdy nie jest za późno.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/Screen z Youtube

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje

Rozrywka