piątek, 7 czerwca 2024 04:56

18-latek z Bieżanowa w rękach policjantów. Grozi mu nawet 8 lat więzienia

Autor Mirosław Haładyj
18-latek z Bieżanowa w rękach policjantów. Grozi mu nawet 8 lat więzienia

W jednym z mieszkań na terenie Bieżanowa policjanci zatrzymali 18-latka. Młody mężczyzna posiadał znaczne ilości narkotyków. Podczas akcji zabezpieczono ponad 1,5 kilograma amfetaminy, 43,7 gramów mefedronu, 30,2 gramów marihuany.

Według pozyskanych przez policjantów informacji w jednym z mieszkań na terenie Bieżanowa miał znajdować się posiadający spore ilości narkotyków 18-latek.

28 maja mundurowi udali się pod wskazany adres.

– Drzwi lokalu otworzył mężczyzna, który znajdował się w zainteresowaniu kryminalnych. Podczas przeszukania policjanci natrafili w pokoju 18-latka na woreczki strunowe z zawartością zbrylonej substancji koloru białego, pudełko plastikowe z zawartością suszu roślinnego, 56 tabletek nieznanego pochodzenia, e-papierosy z zawartością THC ponadto zabezpieczono nagrzewnicę do opakowań, maszynę liczącą pieniądze oraz wagi do porcjowania białego proszku.  Jak się okazało po przebadaniu ujawnionych substancji, było to ponad 1,5 kilograma amfetaminy, 43,7 gramów mefedronu, 30,2 gramów marihuany. Natomiast tabletki nieznanego pochodzenia zostały przekazane do dalszych badań laboratoryjnych

– informuje policja.

Mężczyznę przewieziono na komisariat, a stamtąd do aresztu. Grozi mu nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Inf.: policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka