piątek, 12 sierpnia 2022 14:35

39-latek wraz z córką jechali motocyklem. Z obrażeniami trafili do szpitala

Autor Katarzyna Jamróz
39-latek wraz z córką jechali motocyklem. Z obrażeniami trafili do szpitala

Do kolejnego niestety w tym tygodniu wypadku drogowego, w którym ucierpiały dwie osoby (w tym 14-letnia dziewczynka) doszło wczoraj wieczorem (11 sierpnia) w Siemiechowie.

Kilka minut po godzinie 19:00, jadąca drogą wojewódzką numer 980 Volkswagenem Passatem 41-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego, zatrzymała pojazd przy osi jezdni, zamierzając skręcić w lewo na parking przy szkole. Kobieta ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kilku samochodom jadącym z przeciwnego kierunku. Niestety nie zauważyła jadącego z przeciwka motocykla marki Yamaha i kiedy podjęła manewr skrętu, doprowadziła do zderzenia z jednośladem, który uderzył w prawe przednie naroże Passata.

W wypadku ucierpiał 39-letni kierowca motocykla i jego córka. 14-latka z urazem ręki oraz jej tata, z podejrzeniem złamania kończyn oraz miednicy zostali przewiezieni do szpitala.

Miejscem wypadku zajęli się policjanci z Tarnowa. Badania kierujących wykazały, że byli trzeźwi. Teraz dochodzeniem w sprawie wczorajszego wypadku zajmą się śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Inf./Fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje