środa, 10 sierpnia 2022 13:46

Andrychów. Wygodne parkowanie z mPay

Autor Katarzyna Jamróz
Andrychów. Wygodne parkowanie z mPay

Od początku sierpnia mieszkańcy Andrychowa i przyjezdni mogą uregulować należność za postój auta w strefie parkowania miejskiego za pomocą aplikacji mPay. To rozwiązanie pozwala wnieść opłatę bez konieczności korzystania z parkomatu, a także – w dowolnym momencie – przedłużyć czas postoju lub zakończyć parkowanie.

Użytkownicy aplikacji mPay w szybki i wygodny sposób, bo za pośrednictwem swojego telefonu, mogą opłacać postój auta w strefie płatnego parkowania. Kierowcy w ten sposób ograniczą czas spędzony na szukaniu parkomatu, a także zaoszczędzą dzięki minutowemu naliczaniu, zamiast za każdą rozpoczętą godzinę. Z mPay w telefonie nie musimy spieszyć się do samochodu, gdy kończy nam się czas postoju i obawiać mandatu. Z dowolnego miejsca możemy przedłużyć parkowanie. Usługa ta jest dostępna w ponad 70 miastach w Polsce.

Opłacanie parkowania za pomocą mPay jest bardzo proste. Aplikację należy pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play, App Store lub Huawei AP Gallery. Następnie trzeba założyć osobiste konto w kilku prostych krokach, bo to z niego będziemy realizować opłaty i wybrać źródło płatności. W aplikacji możemy korzystać
z trzech źródeł płatności: przedpłaconej portmonetki, podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

Nowości w mPay

mPay cały czas wprowadza nowe usługi tak, aby była ona dla klientów jak najbardziej funkcjonalna. Mając w smartfonie aplikację mPay możemy płacić za przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi Inter City oraz innych kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w blisko 90 miastach.

Za pośrednictwem mPay możemy nabyć także ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu) korzystając z porównywarki, zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety do wielu miejsc atrakcji, opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Warto sprawdzać nowe funkcjonalności aplikacji, bo z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej.

mPay S.A. to wiodący dostawca rozwiązań z obszaru płatności mobilnych. Od 2003 roku tworzy i rozwija innowacyjne instrumenty pozwalające na realizację szeroko pojętych transakcji finansowych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja mPay, w której m.in.: uregulujemy należność za płatne parkowanie, zakupimy bilety komunikacyjne, doładujemy telefon, grę czy opłacimy dostęp do usług streamingowych.

Spółka z sukcesami przekłada swoje bogate doświadczenie i wiedzę ekspercką na unikalne rozwiązania, czego przykładem jest m.in. pierwsza w Polsce platforma pożyczkowa w aplikacji mobilnej, planer podróży mPay GO! oraz pierwsza na rynku multiwyszukiwarka połączeń kolejowo-autobusowych. Spółka jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym i posiada licencję KIP, a także uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych. Firma mPay jest notowana na warszawskiej giełdzie (NewConnect).

Fot. Ilustracyjne/Unsplash
Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje