czwartek, 13 lutego 2020 15:14

Bielcza. Zobacz, jak seniorzy bawili się na balu karnawałowym

Autor Mirosław Haładyj
Bielcza. Zobacz, jak seniorzy bawili się na balu karnawałowym

8 lutego w Budynku Wielofunkcyjnym w Bielczy już po raz trzeci odbył się Karnawałowy Bal Seniora zorganizowany przez opiekuna miejscowej Świetlicy pana Jana Sperkę we współpracy z parafią Matki Bożej Anielskiej.

Po oficjalnym rozpoczęciu Balu przez opiekuna świetlicy i przywitaniu zaproszonych gości, nastąpił czas zabawy. Każdy uczestnik balu mógł skorzystać z bogato przygotowanego stołu szwedzkiego. Bal Seniora był okazją do spotkania się nie tylko dla osób starszych, ale wszystkich, którzy pragnęli w nim uczestniczyć i chcieli się zintegrować z seniorami.

O godz. 22:00 wybrani zostali, drogą losowania, Król i Królowa III Balu Seniora w Bielczy. Zwycięzców ukoronowano i wręczono pamiątkowe dyplomy oraz vouchery na 3 zabiegi fryzjerskie ufundowane przez panią Anię Obal. Następnie Królewska Para zaprezentowała się na parkiecie.

W przygotowaniach imprezy pomagała młodzież uczęszczająca na zajęcia świetlicowe i osoby prywatne. Bal nie odbyłby się bez wsparcia księdza proboszcza Artura Urbana i firm, które przekazały swoje produkty na jego organizację.

Seniorzy dziękują wszystkim firmom i ofiarodawcom, którzy przyczynili się do wsparcia wydarzenia. Organizatorzy kierują swoje podziękowania do osób prywatnych, które pomogły w przygotowaniu potraw, nakryciu sali, montażu nagłośnienia i świateł, oraz posprzątaniu po zakończeniu balu całego budynku. Osobne podziękowania składają panom Januszowi Kwaśniakowi, wójtowi gminy Borzęcin i Piotrowi Kani, dyrektorowi GOK w Borzęcinie, za użyczenia naczyń, obrusów, budynku na czas imprezy.

Fot. i inf.: GOK Bielcza (Jan Sperka)

Brzesko - najnowsze informacje