środa, 25 września 2019 10:34

Bielsko: Policjanci zabezpieczali 47 Rodzinny Rajd Rowerowy

Autor Filip Kuras
Bielsko: Policjanci zabezpieczali 47 Rodzinny Rajd Rowerowy

Policjanci z bielskiej drogówki wraz z mundurowymi z bielskiej Straży Miejskiej i Strażakami zabezpieczali 47. Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 2 tys. uczestników. Zabezpieczenie przebiegło spokojnie, a w rajdzie zwyciężył sportowy duch i zasady fair-play. Podczas zabezpieczenia dla uczestników zorganizowano prelekcję na temat bezpieczeństwa rowerzystów w ruchu drogowym.

W ostatnią niedzielę po raz 47-sty odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów. Rajd przejechał ulicami Bielska-Białej i Jaworza. Imprezie patronował Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. O bezpieczeństwo dbali mundurowi z bielskiej drogówki oraz komisariatów wraz ze strażnikami miejskimi i strażakami PSP. Zabezpieczeniem dowodził naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP Bielsko-Biała, kom. Krzysztof Stankiewicz.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 2 tys. uczestników. Podczas zabezpieczenia nie doszło do żadnych zdarzeń nadzwyczajnych. Naczelnik bielskiej drogówki przeprowadził dla uczestników imprezy prelekcję poświęconą bezpieczeństwu rowerzystów w ruchu drogowym.

źródło: KMP Bielsko

Bielsko-Biała - najnowsze informacje

Rozrywka