poniedziałek, 11 listopada 2019 11:18

Bochnia. Przyjdź na wspólne śpiewanie „Na patriotyczną nutę”!

Autor Mirosław Haładyj
Bochnia. Przyjdź na wspólne śpiewanie „Na patriotyczną nutę”!

Organizatorzy serdecznie zapraszają na tradycyjne, patriotyczne bocheńskie śpiewanie, które odbędzie się 11 listopada bieżącego roku o godzinie 16:00 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

W program bocheńskich obchodów Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości już na stałe wpisało się „Wspólne Bochnian Śpiewanie”.

Tradycyjnie już, wspólne śpiewanie poprzedzi krótki występ: Chóru Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni pod dyr. Moniki Gruszowskiej oraz Bocheńskiego Chóru Kameralnego „Salt Singers” pod dyr. Macieja Kozłowskiego. Na wszystkich uczestników czekają już przygotowane przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta śpiewniki z tekstami pieśni. Po ich kartach, jak co roku prowadzić będzie Małgorzata Czekotowska, zaś o oprawę muzyczną zadba Maria Manikowska. Warto podkreślić, że każdorazowo bocheński śpiewnik zawiera nowe teksty pieśni, których uczestnicy bardzo chętnie się uczą podczas wspólnego śpiewania.

Wydarzenie to organizowane jest od kilkunastu lat przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta we współpracy z dyrekcją Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

inf.: UM Bochnia

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje