wtorek, 27 października 2020 08:14

Branża beauty do zamknięcia już w tym tygodniu? Zainicjowano akcję "Idź do fryzjera!"

Autor Mirosław Haładyj
Branża beauty do zamknięcia już w tym tygodniu? Zainicjowano akcję "Idź do fryzjera!"

Konfederacja zaapelowała w swoich mediach społecznościowych o odwiedzanie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Akcję uzasadnia tym, że rząd planuje wprowadzić dodatkowe obostrzenia dotyczące branży beauty.

Konfederacja ostrzega, że kolejne ograniczania moją zostać ogłoszone przez rząd w tym tygodniu. Mają one dotyczyć branży kosmetycznej i fryzjerskiej, które w planach rządzących mają zostać zatknięte w związku z koronawirusem. Stąd na social mediach Konfederacji opublikowana została grafika z hasłem "Idź do fryzjera!", która ma na celu zapoczątkowanie akcji mającej na celu ratowanie gospodarki.

W komunikacie napisano:

Rządzący już w zeszły piątek mieli ogłosić zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, ale w ostatniej chwili się z tego wycofali, ale docierają do nas wyraźne informacje, że to było tylko chwilowe wstrzymanie wyroku!

Konfederacja przypomniała również, że rząd obiecał przygotować kraj na jesienną falę zachorowań i nic nie zrobił w tej kwestii:

Rząd pół roku temu zamknął cały kraj przy kilkuset zakażeniach, kosztowało nas to ponad 200 mld zł i obiecywali, że przygotują ochronę zdrowia na jesień. Nie zrobiono NIC a teraz znów płacić mają za to sami obywatele... To ZBRODNIA dokonana na polskiej gospodarce!

Czytaj także:

Od piątku całkowity lockdown?! To możliwe - mówią osoby powiązane z rządem
Coraz więcej zakażeń pociąga za sobą kolejne obostrzenia. Czy możliwy jest za ten całkowity lockdown? Jak informuje gazetaprawna.pl, portalowi udało się ustalić w rządzie, że jeśli do piątku nie spadnie liczba zakażeń, zostanie wprowadzony całkowity lockdown. Zdaniem gazety może chodzić nawet o zak…
koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Twitter/Konfederacja

Polska

Polska - najnowsze informacje