czwartek, 7 stycznia 2021 13:22

Centrum Sztuki Mościce wie, co zrobić, by ferie były ciekawe. Nawet online

Autor Aleksandra Tokarz
Centrum Sztuki Mościce wie, co zrobić, by ferie były ciekawe. Nawet online

Z propozycją, jak spędzać ferie zimowe w czasie pandemii koronawirusa, przychodzi Centrum Sztuki Mościce. Przez dziesięć dni dzieci będą mogły brać udział w zajęciach online, przygotowanych przez pracowników instytucji wraz z Pracownią Kreatywną.

Dla najmłodszych przygotowano szereg warsztatów rozwijających kreatywność, zmysł twórczy i zajęcia uczące przez zabawę. Warsztaty publikowane będą w formie krótkich filmów, podczas których będzie można wykonać np. kartkę okolicznościową 3D. Filmy dostępne będą na fanpage’u CSM na Facebooku. Uczestnicy warsztatów mogą również brać udziały w konkursach, które są organizowane również za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Mieszkańców Tarnowa czekają utrudnienia. Czego dotyczą?
Jak informują Tarnowskie Wodociągi, w styczniu prowadzone będą prace modernizacyjno – inwestycyjne z wykorzystaniem sprzętu budowlanego, który może utrudniać ruch pojazdów i pieszych. Prace sieci wodociągowej wykonywane będą przy ul. Słonecznej od al. Jana Pawła II do ul. Orkana, gdzie zostanie zak…

Oprócz warsztatów Centrum Sztuki Mościce zapowiada także spektakle familijne, które również zostaną przedstawione w wersji filmowej.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje