sobota, 26 listopada 2022 14:05

Cichy zabójca znów atakuje. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny

Autor Katarzyna Jamróz
Cichy zabójca znów atakuje. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny

W piątek (25 listopada) w jednym z mieszkań w okolicach Tarnowa, znaleziono ciało 65-letniego mężczyzny, który leżał martwy wraz ze swoim psem. Policja i służby podejrzewają, że jest to efekt wycieku tlenku węgla.

Wczoraj w okolicach godziny 12:00 znaleziono zwłoki starszego mężczyzny w jego mieszkaniu w Jastrzębiej (powiat tarnowski, gmina Ciężkowice). Ciało seniora odkryli członkowie rodziny, którzy postanowili go odwiedzić, ze względu na brak kontaktu telefonicznego z nim. W domu znaleziono również martwego psa.

Na miejsce wezwano policję, straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz gazowe. Ich podejrzenia padły na butlę z gazem, w której mogło dojść do wycieku tlenku węgla. Zostało to potwierdzone, gdy przeprowadzono testy miernikami, które wskazały obecność tlenku węgla w budynku na poziomie 60 ppm, co oznacza, że dopuszczalne normy zostały przekroczone aż dwukrotnie.

Przyczynę zgonu mężczyzny, wyjaśniać będą policjanci pod nadzorem prokuratora.

#UWAGA‼️ Około godziny 12:15 w miejscowości Jastrzębia (gm. Ciężkowice) służby zostały wezwane do sprawdzenia stężenia...

Opublikowany przez 112Tarnów.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy Piątek, 25 listopada 2022

Fot. Ilustracyjne/KPP Brzesko

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka