poniedziałek, 25 lipca 2022 06:42

Darmowe obrazy do prezentacji

Autor Artykuł sponsorowany
Darmowe obrazy do prezentacji

Obrazy mają moc wywoływania natychmiastowej i emocjonalnej reakcji. Dotyczy to zwłaszcza prezentacji.

Prezenterzy, którzy wykorzystują obrazy w swoich prezentacjach, zyskują więcej uwagi, wyświetleń, ruchu, potencjalnych klientów i klientów. W rzeczywistości 90% informacji przekazywanych do mózgu ma charakter wizualny, a obrazy są przetwarzane w mózgu 60 000 razy szybciej niż tekst. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twoja następna prezentacja jest przemową, filmem wyjaśniającym, czy kwartalnym spotkaniem firmy, jeśli wykorzystasz moc obrazów, lepiej będziesz w stanie wzbudzić i przykuć uwagę odbiorców.
Kiedy odnoszę się do potężnych obrazów, mam na myśli dobre obrazy. Nie wycinane i wklejane zdjęcia mężczyzn w garniturach z jasnymi, wybielonymi białymi zębami, śmiejących się z tego, co widzi na ekranie komputera. Mówię o sprytnych obrazach, scenicznych obrazach, animowanych obrazach i obrazach pełnych koloru, życia i oryginalności. Obrazy, które przenoszą nas do innej rzeczywistości, pozostawiają niezatarte wrażenie.
Jedno główne zastrzeżenie, zanim przejdziemy dalej; istnieje mała rzecz zwana COPYRIGHT, która może spowodować duży problem. Załóżmy, że w końcu znalazłeś niesamowite zdjęcie, które chcesz umieścić w swojej prezentacji. Jeśli korzystasz z biblioteki darmowych obrazów w domenie publicznej Creative Commons, możesz z niej swobodnie korzystać.
Jeśli nie, to masz tylko jeden wybór, kupić obrazy komercyjne.


Obrazy wspierają ogólną markę Twojej prezentacji. Każdy obraz, którego używasz, powinien być spójny z Twoją historią i marką. Wybór wysokiej jakości obrazów do prezentacji, które pasują do innych zasobów marketingowych, pomoże zbudować zaufanie i znajomość odbiorców.
Jeśli jest slajd pełen tekstu i slajd z jednym dużym, pięknym obrazem, na który z nich przyciągniesz wzrok? Chcielibyśmy się założyć, że to obraz. Używając odpowiednich obrazów w swojej prezentacji, wymagasz uwagi odbiorców i utrzymujesz ich bardziej zaangażowanych, niż byliby w innym przypadku.
Jeśli szukasz niesamowitej i bezpłatnej kolekcji oryginalnych zdjęć, malowniczych obrazów i abstrakcyjnych obrazów, które sprawią, że Twoja następna prezentacja będzie skuteczna i wciągająca, możesz wypróbować Stockfreeimages.com.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje