sobota, 31 grudnia 2022 14:36

[Foto] To najpiękniej oświetlony dom w Gorlicach! Tak jest od kilku lat

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
[Foto] To najpiękniej oświetlony dom w Gorlicach! Tak jest od kilku lat

Najpiękniej oświetlony dom w Gorlicach znajduje się przy ulicy Stróżowskiej. Iluminacja wzbudza tak wielki zachwyt, że przejezdni często zatrzymują auto, by wykonać pamiątkowe zdjęcie. – Wszystko wygląda jak z amerykańskich filmów – mówi w rozmowie z Głosem24 pan Rafał.

Jeden z gorlickich domów stanowi niemałą atrakcję nie tylko dla mieszkańców, ale i dla przejezdnych. Jak udało się nam dowiedzieć, jego właściciel (pan Kacper) ozdabia go już od 4 lat, co roku dodając nowe elementy.

– Szczególnie rzuciły mi się w oczy szopka i Mikołaje. Uwagę przykuwają też kolędy, które rozbrzmiewają z głośników. Wszystko wygląda jak z amerykańskich filmów

– mówi w rozmowie z Głosem24 pan Rafał Rogaliński, który postanowił uwiecznić świąteczną dekorację gorlickiego domu na fotografiach.

– Oświetlone zabudowania widać już z daleka, a że stoją one tuż przy drodze, często przejeżdżający tamtędy ludzie zatrzymują się, by zrobić zdjęcia. Tym bardziej że jest to droga wylotowa z Gorlic w kierunku Tarnowa, Krakowa i wiosek powiatu gorlickiego na północ od miasta

– wyjaśnia nam pan Rafał.

Fot.: Rafał Rogaliński

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka