poniedziałek, 29 kwietnia 2024 06:54, aktualizacja rok temu

Gdy zobaczył policjantów, wyrzucił je jak najdalej. 23-latkowi grozi więzienie

Autor Mirosław Haładyj
Gdy zobaczył policjantów, wyrzucił je jak najdalej. 23-latkowi grozi więzienie

Wadowiccy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W minionym tygodniu policjanci z wadowickiej komendy podczas służby zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

– Mężczyzna na widok mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo, a gdy funkcjonariusze podjechali bliżej odrzucił dwa woreczki

– relacjonują funkcjonariusze i dodają:

– Policjanci od razu podjęli interwencje i wylegitymowali mężczyznę. Okazał się nim być 23-letni mieszkaniec Wadowic. Obok niego na ziemi funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki z zawartością suszu. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana.

Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do komendy. 23-latek przyznał się do posiadania środków odurzających. Grożą mu 3 lata więzienia.

Inf.: policja

Twórz portal informacyjny razem z nami!

Byłeś świadkiem wypadku? Masz ważną informację lub problem, o którym powinniśmy napisać? Skontaktuj się z naszą Szybką Linią Głos24!

Zadzwoń do dyżurującego dziennikarza, zostaw wiadomość głosową lub prześlij zdjęcia i opis sytuacji przez WhatsApp lub maila.

WhatsApp/Telefon: 666 97 24 24

Mail: kontakt@glos24.pl

Obserwuj nas w Google News

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka