Prokuratura Rejonowa Kraków – Nowa Huta prowadzi śledztwo w sprawie niedzielnego wypadku na moście kardynała Franciszka Macharskiego.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie oddali premię za pomoc w zabezpieczeniu obchodów 11 listopada w Warszawie.  Funkcjonariusze otrzymane pieniądze przekazali na cele charytatywne.

Od 24 grudnia do 2 stycznia zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

wtorek, 18 grudzień 2018 10:53

Przerwa w dostawie energii cieplnej na Zabłociu

Napisał

Do godz. 18.00 pozbawione dostaw energii cieplnej będą budynki na Zabłociu. Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA przerwa związana jest z koniecznością usunięcia nieszczelności rurociągu zlokalizowanego w rejonie ulicy Lipowej.

wtorek, 18 grudzień 2018 10:37

Zmiany w strukturze magistratu

Napisał

Zgodnie z zapowiedziami, prezydent Jacek Majchrowski ogłosił w poniedziałek, 17 grudnia zmiany w strukturze organizacyjnej magistratu. Planując zmiany prezydent kierował się założeniem, by struktura była jak najbardziej przejrzysta i czytelna dla osób, które na co dzień z urzędem nie mają wiele wspólnego, aby nie miały wątpliwości, jaki wydział czy jednostka powinny się zająć rozwiązaniem konkretnego problemu.

Studentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zbudowała innowacyjną wersję urządzenia do sterowania panelami słonecznymi. Konstrukcja naśladuje ruchy roślin podążając za najkorzystniejszym nasłonecznieniem.

Śmiertelny wypadek w Krakowie. Na moście kardynała Macharskiego samochód osobowy uderzył w stojącą ciężarówkę. Niestety kierowcy nie udało się uratować.

Strażnicy miejscy w Krakowie otrzymali zgłoszenie o błąkającym się łabędziu przy ulicy Kotlarskiej.

wtorek, 18 grudzień 2018 09:16

Karambol na A4. Nie żyje jedna osoba

Napisała

Jedna osoba nie żyje po tragicznym wypadku na autostradzie A4. W okolicach węzła Kraków Balice zderzyło się pięć samochodów – ciężarówka, dwa samochody dostawcze i dwie osobówki.

Strona 1 z 156
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA