wtorek, 12 luty 2019 16:03

Tarnowiec: Pieszy potrącony dwa razy. Policja poszukuje jednego z kierowców

Napisała

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie poszukują kierowcy BMW oraz świadków wypadku drogowego do którego doszło w poniedziałek, 11.02.2019 r. około godziny 6.40 na oznakowanym przejściu dla pieszych drogi wojewódzkiej W977 w Tarnowcu.

Przechodzący przez oznakowane przejście dla pieszych 60-letni mężczyzna, został potrącony przez jadące w kierunku Tuchowa ciemnobordowe BMW, prowadzone przez kobietę. Pieszy został uderzony lewym lusterkiem, w wyniku czego obrócił się i następnie został potrącony przez osobowego volkswagena, jadącego bezpośrednio za BMW. Oba pojazdy się zatrzymały i kierująca BMW zaoferowała pieszemu pomoc, jednak chwilę później odjechała, twierdząc, że musi jechać do pracy. Jak się okazało mężczyzna w wyniku potrącenia doznał złamania nogi i został przetransportowany do szpitala. Pieszy oraz kobieta prowadząca drugi samochód byli trzeźwi.

Szczegółowym wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Poszukują kierowcy ciemnobordowego BMW, który odjechał z miejsca zdarzenia. Jest to kobieta w wieku około 25-30 lat o jasnych włosach.

Osoby posiadające istotne informacje dotyczące wczorajszego wypadku lub informacje pomocne w zidentyfikowaniu kierującej BMW, prosimy są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnowie pod numerem 14 628 14 48 lub z numerem alarmowym 112.

 

Info/foto: KPP Tarnów

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.