czwartek, 07 marzec 2019 10:10

Umowa z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na pożyczki dla Start-upów podpisana

Napisał

Już wkrótce w Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. dostępne będą nowe atrakcyjne pożyczki przeznaczone specjalnie dla małopolskich start-upów.

We wtorek 5 marca 2019 r. została podpisana umowa pomiędzy Bankiem Gospodarstwa Krajowego a Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Tarnowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Agencją Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., na podstawie której przeznaczono 20 milionów zł na udzielanie pożyczek.

Nowy fundusz wspierać będzie przedsięwzięcia realizowanych przez mikro, małe i średnie firmy z Małopolski działające na rynku nie dłużej niż 24 miesiące. Pożyczki będzie charakteryzowało niskie oprocentowanie oraz brak prowizji.

Pożyczki będą udzielane po opracowaniu i zatwierdzeniu regulaminów oraz wzorów wniosku pożyczkowego i załączników. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie w zakładce „Fundusze Pożyczkowe i Poręczeniowe”.

Fundusz jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Info/foto: UMT, MARR

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.